2733

یه فامیل داریم هیچکس چشم دیدنشو نداره هر کسو میبینه یه چیزی بهش میگه دلش میشکنه پشت سر همه بدگویی میکنه یعنی تا حالا ندیدم نکته مثبت کسیو بگه هزار بار قرآن رو داره کرده به خدا و همه عالم بدوبیراه گفته

والا نه تنها بدبخت نشده و نفرین مردم نگرفتش بلکه روز به روز خوشبخت تر میشه

مثل اینکه تو دنیا ظلم پایدار تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به والله از دور میبینی

تو خونشون نیستی که ببینی چ بلایی سرش میاد اینجور ادما ظاهرشون خوبه یعنی ظاهرشونو خوب نشون میدن ولی درونش زخمی و شکستس بدجوری

اینو همیشه یادت بشه چوب خدا صدا نداره

به والله از دور میبینیتو خونشون نیستی که ببینی چ بلایی سرش میاد اینجور ادما ظاهرشون خوبه یعنی ظاهرشو ...

فامیل نزدیکمونه شوهر و بچهاشم از دست زبون زهرش خسته شدن والا هر چی مردم نفرینش میکنن روز به روز خوشبختر میشه

خودشم میگه من خیلی خوشبختم 

به والله از دور میبینیتو خونشون نیستی که ببینی چ بلایی سرش میاد اینجور ادما ظاهرشون خوبه یعنی ظاهرشو ...

کاش چوب خدا صدا نداشت ولی اون خدا رو هم قبول نداره قرانو هزار تیکه کرده خدا هم کارش نداره

فامیل نزدیکمونه شوهر و بچهاشم از دست زبون زهرش خسته شدن والا هر چی مردم نفرینش میکنن روز به روز خوشب ...

اون یه عقده ای تمام معناس

بقدری پست و بیچاره اس که از درونش میترکه و با طرز حرف زدنش که میگه خوشبختم داره خودشو گول میزنه و خالی میکنه خودشو

2706