2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کشک بادمجون دیروز ناهار خوردم وگرنه میگفتی من هوس میکردم😋😋😋😋😋

آبگوشت داریم منزل مادرشوهر

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
میتونی دستور پختش رو بگی

سیب زمینی رو ورقه ای خورد کردم یکم تو تابه سرخش کردم خیلی کم در حد نیم پز شدن بعد گوشت و پیاز و پیازچه و قارچ و آبلیمو رو خوب تفت دادم یذره رب زدم نمک و ادویه زدم بعد سس بشامل درست کردم 

سبب زمینی ها رو کف ظرف چیدم بعد مواد ریختم بعد سس بعد پنیر پیتزا همینطور لایه لایه آخرم باز پنیر پیتزا و گذاشتم تو فر 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706