2733

19 سالمه 

5 سال یکیو دوس داشتم از فامیلامون بود  بالاخره جرعت پیدا کردم بهش بگم ... وقتی گفتم اولش گفت بگو کیی کنجکاو شدم بگو اول تو کیی... منم گفتم نمیتونم بگم بزار بعد از کنکور بگم که هرجوابی میدی بهم استرس نده اونم گفت باشه.... دوروز گذشت گفت این فکرارو از سرت بیرون کن من تو این فازا نیستم   فقط کنجکاوم بدونم تو کیی ... بهش گفتم حداقل فرصت بده همو بشناسیم گفت تو هنوز بچه ای سنت کمه  ( 21 سالشه) اخه من بعد از نتایجم احتمال زیاد شهر دور انتخاب کنم دانشگاهمو بهش گفتم اونم بخاطر همین سعی میکرد بدونه من کیم چون گفت اگه بگی کیی شاید به نفعت باشه...  مطمئنم رل نداره با هیچکس نیست

اصننن به زووور جواب میداد خب حق میدم بهش میدونم ادم سختگیریه زود اعتماد نمیکنه ... بخاطر همین سعی کردم اعتمادشو به دست بیارم ولی بازم هی میپرسید تو کیی منم استرس داشتم که بگم بهش خانوادم سختگیرن... وقتی بچه بودم در حدیی ضایع رفتار کردم که حتی مامانم فهمید دوسش دارم... فکرم پیششه نمیدونم چیکار کنم .. بنظرتون بعد از کنکور بهش بگم؟ یا اصن چجوری بگم بهش من کیم؟ واقعا دوسش دارم 

توروخداااااا لایک نکننننننننن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نگو کی هستی 

تمومش کن 

فامیل و اشنا فایده نداره اگ غریبه بود باز یچی

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

خودتو کوچیک نکن وقتی نمیخواد فقط غرورتو میشکونی

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
2706