2733

یکی از دوستام بچش اوتیسمه.خیلی بدجور .اصلا نگاه چشمی نداره.دستاش مرتب در حال حرکته.خوب نمیتونه صحبت کنه.همش در حال داد وفریاده خدا به مادرش صبر بده واقعا.نمیدونم اخر عاقبت این بچه چی میشه.به نظرم استفاده از گوشی موبایل واینترنت وغرق شدن در فضای مجازی خیلی در اوتیسم شدن بچه تاثیر داره.شما نظرتون چیه؟ایا در اطرافیانتون بچه اوتیسم دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انگار یه بیماری نوظهوره.قبلش بهتره والدین اموزشهای لازم واسه بارداری ببینن

عجیبه خیلی عجیب

من به هیچ وجه یادم نیست تو کودکیم بچه ای با این بیماری دیده باشم

الهی که هیچکس بچش گرفتار این بیماری نشه

سلام بر مادرم، اولین وطن ها و آخرین تبعیدگاها ... 🕊🍁
من مشاوره میرفتم یه خانمی میومد بچش اوتیسم بود میگفت اوایل همینطور بوده ولی بهتر شده ولی خوب نشده ظا ...

وای اون بچه دوستم که میگم غیر قابل کنترله.من از دیدنش حالم خیلی بد بود.وواقعا مادرش چقدر عصبی میشد از دست بچه

اوتیسم افسانه ی چند دهه ی اخیر هست. پدیده ی مافیای پزشکی. از،قدیم بچه ها همه ی،این،علائم و داشتن. به مرور خوب میشدن. خیلی نونشون تو روغنه این،کادر درمان از،این،انگ گذاشتن به بچه ها. چیزی،که،الان،رواج،پیدا کردا سندرم محتواهای،الکترونیک،هست. که بچه ی،زیر ۷سال نباید درگیر این فضا،شن. پیج،خانم دکتر ولا موسوی و سایتش،خیلی خوب توضیح داده.

وای اون بچه دوستم که میگم غیر قابل کنترله.من از دیدنش حالم خیلی بد بود.وواقعا مادرش چقدر عصبی میشد ا ...

اره اینم یه رفتارای عجیبی داشت نمیتونست بشینه دور سالن میچرخیذ صدا در میاورد ولی مادرش خیلی خوش انرژی و امیدوار بود  

2706