2733
عنوان

درباره خمس سوال داشتم

128 بازدید | 31 پست

پدرم خمس نمیده، ما هم تا حالا ندادیم. حقیقتش خیلی درموردش عذاب وجدان ندارم اما پدرشوهرم چندبار گفته! اما خب وقتی داریم توی مملکت اسلامی مالیات میدیم واقعا لازمه که خمس هم بدیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مالبات قانون کشوریه

حالا درست یا غلطش پای مسوولان

ولی خمس قانون خداییه 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

بله لازمه عزیزم 

البته تجسس هم در زندگی دیگران که ببینیم خمس میدن یا نه درست نیست

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

ما خمس نمیدیم

البته اینکه اهل تسنن هستیم هم بی تاثیر نیست

کلا چیزی به نام خمس نداریم 

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa

خمس با مالیتهایی که میدیم متفاوته به هرحال هرکسی تو اطرافیانش نیازمند سراغ داره چه اشکالی داره با این کار کمکی کنیم هم گره از کار اون بندگان خدا باز بشه هم برکت مال ما زیاد بشه

برای مشخص کردن میزانش با دفتر مرجع تقلیدت تماس بگیر راهنماییت میکنن

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
اتفاقا خیلی دوست داشتم بدونم! وظایف مالی اهل تسنن چه چیزهایی هست؟

ما زکات میدیم فقط 

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa
معمولا خمستون چقدر میشه؟

خمس واقعا چیز ترسناکی نیست،  ما فکر میکردیم که درامدمون کمه شامل حالمون نمیشه ولی امسال حساب کردم مجتهد قسط بندی کردن برامون بدون شعار از وقتی قسطای خمس رو داریم میدیم روزی و درامد شوهرم بیشتر شده

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

چه‌ربطی داره مالیات به خمس😁

مثل اینه که بگی من مالیات میدن دیگه چرا‌نمازبخونم

خمس یه فریضه واجب دینی هست

نظر این‌واون مهم نیست

اگه معتقد هستین باید بدین

سهم امامه

که در غیبت امام میدن به مرجع جامع الشرایط تا پول رو خرج پیشبرد  دین‌کنه

2706