2733
عنوان

چرا تایپک

91 بازدید | 3 پست

چرا تایپک مانکن هایی زبایی تعطیل شد‌؟

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
شده‌ رکوردسلامتی البته اونم مدتی تعطیله

ای بابا 

شما از توضیحات اول تایپک شون اسکرین دارید بفرستید 

آخه خیلی مفید بود

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا شما از توضیحات اول تایپک شون اسکرین دارید بفرستید آخه خیلی مفید بود

بالای صفحه اسم‌خزان نارنجی رو سرچ کن تاپیک هاشو برات میاره برو‌تو تاپیک رکورد سلامتی...توضیحات صفحات اولشو اونجا بخون.

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158