2733

شما شده حادثه ای براتون پیش بیاد که جونتون در معرض خطر قرار بگیره یا دیگران اگه شده بگید برام جالبه مرسی

زندگی سخته برای همین سختیه که زیبا شده 

من کوچیک بودم حدودا ۴ ساله تو حیاط داشتم اتیش بازی میکردم یه کبریت دستم بود یه روز گرم تابستونی بود  دوتا بشکه نفت بزرگ تو خونمون بود بعد با کبریتا چوبو اتیش میزدم ک اتیش بگیره بعد چون اتیشش کم بود چوبو برداشتم کردمش تو بشکه نفت فقط یادمه یه صدای مهیبی اومدو جیغ میزدم تصویری که تو ذهنمه یهو دیدم نفتا پاشیده شدن تو هوا و شعله ور شدن یهو خودمو نگاه کردم دیدم لباسام اتیش گرفته از شلوارم شعله اتیش میاد بالا همه ترسیده بودن اومدن داشتن اتیشو خاموش میکردن از من یادشون رفته بود بعد اومدن منو خاموش کنن اما من حتی ی سوختگی سطحیم نداشتم

گرمهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

شب ماشینمون سر دو راهی یه جاده ی تاریک خاموش شده بود باطریش تموم شده بود و حتی چراغاشم روشن نمی شد، از دوراهی پشت سرمون هی کامیون میومد کنارمونم دره بود هر لحظه منتظر بودم پرتمون کنن پایین خیلی ترسیده بودم ولی خدا بهمون رحم کرد و کمک رسید 

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید