2733
عنوان

از حس ششم چیزی نپرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 58 پست
از یه حس ششمی واقعی باید بپرسی

سراغ داری همچنین کسی؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سراغ داری همچنین کسی؟

همین کاربری که تگ کردم برات،دختر مهربونیه ،ویژگی های آدما رو خیلی خوب حدس میزنه.فقط باید برای سوالایی که میپرسی تمرکز داشته باشه تا دقیق تر باشه جوابش

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
آره@sahereshab ایشون یه عدد حس ششمی مهربون هستن🥰🥰🥰

خدایی حسش درسته؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
من ویژگی یه شخصی رو از همین حس ششمی پرسیدم،موبه مو درست گفت جوری که حیرت زده شدم

اینقدر امید داشتم عشقم برگرده البته لعنت بهش که هنوز میگم عشقم، از خیلیا پرسیدم یسریا گفتن برمیگرده یسریا گفتن برنمیگرده اما عقد کرد چندروز قبل💔دیگه هیچ حس ششمی باور ندارم 

همین اخیرا آزمون فرهنگیان بود واسه صد نفر گرفتم که فقط سوالشون این بود قبول میشم یا ن و خب خیلی ها ی ...

منم اغلب دلم نمیاد بگم

خیلیا فقط میخوان دل خودشونو خوش کنن

mentalism is the silent music of the mind. magic is the orchestra of the unseen. 
اینقدر امید داشتم عشقم برگرده البته لعنت بهش که هنوز میگم عشقم، از خیلیا پرسیدم یسریا گفتن برمیگرده ...

مثلا منم قبلل از چندتا حس ششمی یه چیزایی پرسیدم خیلیاشون درست درنیومد،باید از یکی بپرسی که جوابش واقعادرست باشه

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
عزیزم شماحس ششمی خودت میگی شوهرم اشتی میکنه ؟

نیستم گلم

2706