2733
2764
عنوان

از حس ششم چیزی نپرسین

307 بازدید | 58 پست

همش الکی هست .

کسی جز خدا عالم به غیب نیست .

یا امید الکی میدن بعد ناراحت میشین .

و یا برعکسش انرژی منفی که همش تلقین کنید .

منم خیلی میپرسیدم گفتن ازمون قبول میشی به احتمال زیاد و یا بعضی ها گفتن میشی ولی نشدم .

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

منم اینقدر پرسیدم که اون عوضی ازدواج میکنه یا نه پیشترا گفتن نه اما چند روز پیش عقد کرد بعدم من مردم🥺

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
سوال های این چنین قبول میشم یا ن به میزان تلاش خودتون بستگی دارهمن خودم فاال میگیرم طرف بعد آزمونش ط ...

فال هم بعضی چیزها درست درمیاد 

خب اصلا بنظرم ادم از اینده ندونه چه خوب چه بد بهتره

ازمون سوال کردنش اشتباهه دوست عزیز چون طرف بگه نه هم میگی استرس گرفتم به خاطر حرفش درس نخوندم کاش بدونی وقتی داری از یه نفر سوال میپرسب اون چقد باید تلاش کنه تا جوابی بهت بده که نه سیخ بسوزه نه کباب چون اون خیلی فاکتور هارو میبینه که تو حتی روحتم خبر نداره

فال هم بعضی چیزها درست درمیاد خب اصلا بنظرم ادم از اینده ندونه چه خوب چه بد بهتره

برای تعیین جنسیت اکثرا درست دراومده چون اون خارج از اختیار خودته طرف حامله است یک ماهه میخواد ببینه جنسیت چیه خب مثلا اینو میگی

ولی سوال های آزمونی هر شخصی میدونه چقدر تلاش کرده و با توجه به تلاشش قبول میشه یا ن 

منم اینقدر پرسیدم که اون عوضی ازدواج میکنه یا نه پیشترا گفتن نه اما چند روز پیش عقد کرد بعدم من مردم ...

الان بهتم میگفتن اره ازدواج داره بازم از 80نفر دیگه می‌پرسیدی چون دنبال این بودی بگن نه ازدواج نداره

برای تعیین جنسیت اکثرا درست دراومده چون اون خارج از اختیار خودته طرف حامله است یک ماهه میخواد ببینه ...

ببخشید شما تک نیت هم میگیرید؟

و اینکه چجوریه 

مرسی عزیزم

یه روز تاپیک میزنم که بهم رسیدیم ❤️🌻
ازمون سوال کردنش اشتباهه دوست عزیز چون طرف بگه نه هم میگی استرس گرفتم به خاطر حرفش درس نخوندم کاش بد ...

همین اخیرا آزمون فرهنگیان بود واسه صد نفر گرفتم که فقط سوالشون این بود قبول میشم یا ن و خب خیلی ها یه صورت واضح افتاده بود با توجه به تلاشی که داشتن قبول نمیشدن 

ادم نمیاد یک هفته مونده به آزمون به طرف بگه ن قبول نمیشی 

الان بهتم میگفتن اره ازدواج داره بازم از 80نفر دیگه می‌پرسیدی چون دنبال این بودی بگن نه ازدواج نداره

شما فااااال هم میگیرید اینجا؟

شرایطش چیه

من خیلی ضروری میخوام

یه روز تاپیک میزنم که بهم رسیدیم ❤️🌻
2706