2733
عنوان

دلیل کراش زدن رو یه نفر چیه

154 بازدید | 27 پست

اون موقع که برا اولین بار میبینیدش حس صمیمی و دوست داشتنی ای بهتون دست میده یا از یه ویژگی ظاهری یا از یه حرکتش خوشتون میاد؟

یا همون اول کراش نمیزنید و به مرور زمان براتون دوست داشتنی میشه و بعدش کراش میزنید؟

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

با مرور زمان

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم چوب..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۶نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم اگر یه پسر همش نگام کنه و توجه کنه و یه جورایی سیگنال بده 

اگه ظاهرش بد نباشه کراش میزنم روش 

ولی اصلا اینجوری نیستم که صرفا چونکه یه خوشگل از روبه روم رد شه کراش بزنم روش 

جذب نگاه و توجه میشم

من خودم اگر یه پسر همش نگام کنه و توجه کنه و یه جورایی سیگنال بده اگه ظاهرش بد نباشه کراش میزنم روش ...

کراشت دو طرفه بوده من همیشه یه نگاه و توجه میبینم کراش میزنم ولی هیچوقت جلو نمیان دلسرد شدم دیگه نمیخام ب نگاها توجه کنم 

دلم میخواد یه امضا مثه امضات بنویسم نمیدونم چیا بنویسم😑

من هرچی به ذهنم رسید نوشتم 😂

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم چوب..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۶نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂
عه مثه من

به بار محل ارم چت سال پیش یه پسره مدام بم احترام میزاش نگام ک میکرد چشاش برق میزد یهو خبر ازدواجش و شنیدم

چن ماه پیشم یکی محل کارم نگا میکرد دست تکون میداد قشنگ نخ میداد بعد فمیدم رل داره

اخیرا هم یکی خیلی بم نگاه می‌کنه ولی دیگه اینا برام درس شد دیگه نگاه و توجهی دلگرمم نمیکنه🙃

کراشت دو طرفه بوده من همیشه یه نگاه و توجه میبینم کراش میزنم ولی هیچوقت جلو نمیان دلسرد شدم دیگه نمی ...

وای خدا چقدر شبیه منی 😄

می‌دونی من احمقانه ترین کار زندگیمو با این قضیه کردم یه پسره همش نگام میکرد همیشه زل میزد گاهی هم لبخند 

بعد چند ماه رفتم پی ویش و به طرز فجیعی ضایع شدم 

ازت می‌خوام همینطوری ادامه بدی و به نگاه توجه نکنی 

و اشتباه منو تکرار نکنید💚🌹

به بار محل ارم چت سال پیش یه پسره مدام بم احترام میزاش نگام ک میکرد چشاش برق میزد یهو خبر ازدواجش و ...

ن من خودم خیلی خیال بافی میکنم حتی اگ نخ هم‌بده من توجه نمیکنم صاف و مستقیم باید خواستگاری کنه😂💔

2706