2733
2764
عنوان

ماهی چقد قسط دارید و حقوقتون چقدره

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 86 پست

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

چه شغلی ۵ تومن حقوق میدن؟؟ بعد با سه میلیون چجور میشه گذروند؟

من پرستارم درسش نخوندم دوره دیدم بخاطر همین کم میدن

ولی دیگه چاره چیه مستقل بودن همین دردسر‌هارو داره دیگه

🇮🇹
استخدام بانوان فعال و با انگیزه در کسب و کار آنلاینجهت رزرو نوبت مصاحبه کد 2020 را به شماره091797715 ...

توضوح بده چیه

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

شوهرم شغل ازاد و درامدش مشخص نیس مثلا ی ماه ۲۰ الی ۳۰‌ولی شاید ماه بعد کار نباشه

اصلا نمیشه حساب کرد

قسط ۲ تومن بیمه شوهرم ۱۶۵۰

قسط بیمه ماشین حدود ماهی ۱۵۰۰ البته تا ۶ الی ۸ ماه

اجاره نمیدیم اما خونمون هم کامل نیس خیلی خرج داره و بنایی داریم ک پول نداریم

۲۷ حقوق۱۰ مستقیم قسط وام هام

کجا کارمندین ؟

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
من پرستارم درسش نخوندم دوره دیدم بخاطر همین کم میدنولی دیگه چاره چیه مستقل بودن همین دردسر‌هارو داره ...

چ دوره ای عزیزم؟

چطوری وارد کار شدی؟کجا؟

باردارم ...دعا کنین بچم سالم و پسر باشه تو رو خدا... برای همه کسانی دعا میکنن ارزوی سلامتی دارم

ماهی ۱۰ تومن قسط ۱۷تومن حقوق، چجوری زندگی می‌کنیم خودمم موندم.

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

ماهی ۷ حقوقمه ۳۲۰۰ قسط میدم .شوهرم ۱۲ میگیره ماهی یه تومن قسط میده .حدود ۱۵۰۰ هم قبضای آب برق و گاز واس خودمونو باباش اینارو پرداخت میکنه .‌.بدهی نداریم  مستاجرم نیستیم . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
من پرستارم درسش نخوندم دوره دیدم بخاطر همین کم میدنولی دیگه چاره چیه مستقل بودن همین دردسر‌هارو داره ...

اها فکر کردم حقوق شوهرتونه 

اگه واسه خودته که عالیه و همینم آرزوی خیلیاست

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2706