2733
عنوان

یعنی کارم اشتباه بود بهش گفتم

95 بازدید | 8 پست

من دیروز دیت داشتم بعد یه روز قبلش بهش گفته بودم دلم لواشک میخواد اما شرایطش ندارم برم بیرون گفت خودم دیدمت برات میخرم منم گفتم باشه بعد دیروز که دیدمش دیدم تا نخریده به رو خودم نیاوردم بعد امروز گفت کی بریم کافه من بهش گفتم تو برام لواشک نخریدی میخوای ببریم کافه گفت بخدا یادم رفت استرس داشتم (آخه خانوادم شک کرده بودن که می‌خوام برم دیت اونم استرس داشت ) گفت چرا بهم نگفتی من یادم رفته بود بهش گفتم دختر نمیگه باید خودت بفهمی 😑 

الان من اشتباه کردم که گفتم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بودم نمیگفتم

مهم نیست حرفت  ، مهم نیست نظرت مهم نیست بودنت مهم نیست رفتنت مهم نیست سرد بودنت مهم نیست ازم متنفر بودنت مهم نیست زندگی  . رفتی اومدی موندی میخوای بیای؟ ب درک  . #منت‌هیچ‌احدوناسیونکشیم  . خودت مرد خودت باش! 

لازم نبود بهش بگی تو برام لواشک نخریدی

شخصیت خودتو میاری پائین..

اگر تکرار کرد رفتارهایی اینگونه مطرح میکردی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا