2733

سلام سلام

راستش من عاشق نوشتن و اینام خب بعد این کانالایی که شعر میذارن رو دیدیدن میخوام هر شعری که خوشم اومد رو داخلش بنویسم بدون مقصود البته مثلا نه برای معشوقی یا حفظ کردن و اینا فقط برای خودم چون عاشق اینم که فقط بنویسم و سرم کرم باشه پارسالم روزانه نویسی میکردم

بعد مامانم میگه خوب نیست نکن زندگیتو خراب نکن سرتو به کارای درست گرم کن(مامانم کلا ادم درستی نیست و رابطه ی خوبی با هم نداریم همواره سر کوفت بچه های مردمو خوردم)

بتظرتون اشتباهه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه که کارت درست نیست خوبه اما ممکنه از شعرات به نفع یکی سو استفاده بشه

نه شما متوجه نشدین من خب رباط پام پاره شده و همش خونم حوصلم سر میره تصمیم کرفتم مثلا هر جا یه شعر قشنگ دیدم بنویسم تو دفتر خودم نه برای کسی بده بنظرتون؟

یا وقت کشی و اتلاف وقته؟

اخه نوشتنو دوست دارم

نه شما متوجه نشدین من خب رباط پام پاره شده و همش خونم حوصلم سر میره تصمیم کرفتم مثلا هر جا یه شعر قش ...

نه خیلیم عالیه کار خودتو انجام بده تو خونواده ایرانی برای جوونا متاسفانه جای پیشرفت نیست بنابراین باید قانون شکنی کنی

2706