2733
2764
وای چ خوبه شوهرت فلافل میخورهمن تا خونه بابام بودم اون نمی‌خوردحالا هم شوهرم نمیخورهولی من خیلیییییی ...

شوهرم فقط غذاهای ابکی مثل اش عدسی سوپ نمیخوره بقیه هرچی بزاری جلوش ن نمیگه مخصوصا خودم توخونه درست کنم.

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رای من سعید جلیلی درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سبزی هم باشه به به 🥲😍

👍😋

❤️امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام❤️عاقل را اشاره ای کافیست😉معاویه:قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟عمر و عاص:آری جهل مردم!اگر از آسمان باران آزادی میبارید بعضی بردگان را میدیدم که با خود چتر حمل میکنند.افلاطون.

میخام الویه درست کنم،شوهرم و دخترم نمیخورن برا اونا یچیز دیگه درست میکنم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
انقد بدم میاد خانما صبح پا میشن فکر نهارن نهار میخورن فکر شامن آخه این چ زندگیههه

والا مجرد باشی مستقل هم باشی بازم باید فکر این چیزا باشی 😐😂

که صبح چی بخورم ظهر چی بخورم شب چی‌ بخورم 😂

انقد بدم میاد خانما صبح پا میشن فکر نهارن نهار میخورن فکر شامن آخه این چ زندگیههه

چشه خوبه که😃 پس فکر حرف حدیثا باشیم هی حرص بخوریم خوبه؟البته من صبح تصمیم نمیگیدم شب که بخوام بخوابم قشنگ بهش فکر میکنم

2706