2733
2764
وای چ خوبه شوهرت فلافل میخورهمن تا خونه بابام بودم اون نمی‌خوردحالا هم شوهرم نمیخورهولی من خیلیییییی ...

شوهرم فقط غذاهای ابکی مثل اش عدسی سوپ نمیخوره بقیه هرچی بزاری جلوش ن نمیگه مخصوصا خودم توخونه درست کنم.

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رای من سعید جلیلی درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سبزی هم باشه به به 🥲😍

👍😋

حضرت علی علیه السلام:به دنیا آرامش یافتن در حالی که ناپایداری آن مشاهده می‌گردد، از نادانی است و کوتاهی در اعمال نیکو با وجود یقین به پاداش آن، زیانکاری است،  و قبل از آزمودن اشخاص، اطمینان پیدا کردن از عجز و ناتوانی است.

میخام الویه درست کنم،شوهرم و دخترم نمیخورن برا اونا یچیز دیگه درست میکنم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
انقد بدم میاد خانما صبح پا میشن فکر نهارن نهار میخورن فکر شامن آخه این چ زندگیههه

والا مجرد باشی مستقل هم باشی بازم باید فکر این چیزا باشی 😐😂

که صبح چی بخورم ظهر چی بخورم شب چی‌ بخورم 😂

انقد بدم میاد خانما صبح پا میشن فکر نهارن نهار میخورن فکر شامن آخه این چ زندگیههه

چشه خوبه که😃 پس فکر حرف حدیثا باشیم هی حرص بخوریم خوبه؟البته من صبح تصمیم نمیگیدم شب که بخوام بخوابم قشنگ بهش فکر میکنم

2706