2733

من صورتم جوش داره قبلا هم ک زیاد داشت چون خیلی باهاشون ور میرفتم بعضیاشون لکه و تیره شدن هنوزم جوش میزنم 

میدونین باید چکار کنم پوست صورتم بهتر شه 

حالا از لیزر گرفته تا رسیدگی های روزانه و مواد شیمیایی 

ممنون میشم کمک کنین 💋💋💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولی باید اول ببینید منشا جوش ها از چی بوده که لک شده متخصص باید ببینه چون گاهی بخاطر مراقبت نکردنه گاهی بخاطر کبد و ...

برید متخصص خودش پیشنهاد بده چکار انجام بدین 

ولی روتین عادی که برای همه مهمه باشه اولیش فیس واش هست برند سراوی خوبه بعدش ابرسان که برند کلینیک خوبه بعد هم ضد افتاب که سنتلا و شیسیدو و سیسپرسا خوبن

اگه منافذ دارید نیاسینامید اوردینری 

اگه جوش و لک دارید و پوست حساس شده آلفااربوتین و هیالورونیک اوردینری

اگه پوست چرب یا مختلطه و فقط کنار بینی و لب پوسته پوسته میشه و جوش میزنه سالیسیلیک اسید درما 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

لیزر برای لک مث تیغ دولبه س یه وقت میبینی بدتر شد 

من از کرم آزلائیک اسید برایت مکس برای لک و جای جوش خیلی راضی بودم 

البته که توی درمان لک ضدآفتاب از همه چیز مهم تر 

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️