2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

PLT رو میگی؟

اگر پی ال تیه برای پلاکته تعریف درست ترش میشه این : 

نشان دهنده تعداد پلاکت ها در هر میلی لیتر مکعب خون است و عدد مربوط به آن معمولا بزرگترین عدد برگه آزمایش خون است . به غیر از کنترل سیستم انعقادی خون، از میزان پلاکت برای بررسی روند بهبود نارسایی مغز استخوان و بیماری های خونی هم استفاده می شود.

کاربر آقا
اگر پی ال تیه برای پلاکته تعریف درست ترش میشه این : نشان دهنده تعداد پلاکت ها در هر میلی لیتر مکعب ...

Rdw_sdرو میگم

سرچ کردم اینترنت زده بود اگ بالای حد مجازه کم خونیه ولی مال من پایینتر از حد مجازه هیچی نزده بود 

نمی خواهم بهت استرس بدم ولی بالا یا پایین بودنش یعنی یه مشکل خونی داری ، شایدم با تعزیه مناسب حل بشه ...

ممنون ک راهنمایی کردی

اخه پیش دکتر بردم بررسی ام کرد ولی هیچی نگفت راجع بهش... من الان حساس شدم چرا هیچی نگفته ولی مادرم میگفتن شاید چیز مهمی نبوده وگرنه حتما میگفت... 

من اخه کنکوری ام کلا سبک زندگیم ب هم خورده امسال.. اگر ی نوع کم خونیه خودم قرص اهن اینا بخورم با تغذیه رفع میشه؟ 

ممنون ک راهنمایی کردیاخه پیش دکتر بردم بررسی ام کرد ولی هیچی نگفت راجع بهش... من الان حساس شدم چرا ه ...

سر خود هیچ قرصی نخور ببین دکتره چی میگه شاید چیز مهمی نباشه هرچی میگه انجام بده

کاربر آقا