2733

عموم تو عقد هست خانومش فوق العاده خانوم و عالی بود و ب عموم خیلی محبت کرد و دوسش داشت ولی عموم تا جا داشت بهش بی محلی کرد و بدی!خانمش هم از هر لحاظ چ قیافه چ هیکل چ تحصیلات و وضع مالی پدرش خیلی سر تر از عموم بود خداییش دختر خوبی هم بود خوش هیکل و خوشتیپ حالا دیگه زنش نمیخواد میگه میخوام جدا شم اینم بگم خانومش فامیل نزدیکمون هست.

حالا دوماهه ک قهرن زنش تو این دوماه دیگه هیچ جا آنلاین نشد تازه مارو هم خودش و هم خانوادش خانوادگی انفالو ریمو کردن حالا خب چرا آنلاین نمیشه بنظرتون؟سئوال عمومه ترو خدا نظرتون و بگید

اصلا دیوانه شدیم🥺

عموت پشیمونه؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون یه خط دیگه ممکنه داشته باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم 

کارای عموت واسه چی بود مثلا ؟ 🙄

بگو بره خونشون با دوتا بزرگتر صحبت کنن 

بگه پشیمونه اینجوری با فالو و آنفالو نمیشه 

وَ تو هَمانی که بَرایَم هَمه ای ..♡                                                                                                                                  

عموت حقشه

خدایااااا ازت ممنونم بابت همه چی ازت می‌خوام هر کسی هر مشکلی هر حاجتی  داشته باشه  صداشو بشنوی و حاجت رواش کنی انشالله ممننونم بابت همه چی قوربونت برم خداجونم🤲🤲♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
2706