2733
2764
عنوان

میشه از این والدین بیشعور نباشید

| مشاهده متن کامل بحث + 15719 بازدید | 182 پست

همتون عجیب غریب بودید ، اون روانی که بیخود و بی جهت یک بچه رو انقدر ازار میداده 

پسرای کودنش که بیخودی بهت تهمت میزدن 

پدر و مادرت که با علم به روانی بودن یارو و سوابق درگیریهاتون تو رو تو شرایطی قرار میدادن که اون مردک دسترسی بهت داشته باشه که ازارت بده 

منم عجیب و غریب تر از همه که از سرکار اومدم هنوز لباسامو عوض نکردم و نشستم ببینم تهش چی میشه 😒

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز برگشتیم گفت برید مرده رو صدا کنید بیاد

اومد

گف برو پسراتو بیار 

مرده گف نه وسط تولدن و اینا

بابام گف میری بیاریشون یا خودم برم بیارمشون

مرده رفت دست دوتاشو گرفت اورد

بابام گف میخوام با خودشون تنها حرف بزنم

مرده گف ن من نمیزارم 

بابام گفت همین ک گفتم من مث تو نیستم ک

پسرا رو بردیم یکم اونور تر

بابام گف دختر من تورو زده

یکیش گف اره

ب اون یکی گف دختر من داداشتو زده؟

اون هیچی نگفت😐

بابام گف مکه با تو حرف نمی‌زنم 

دختر من داداشتو زده؟

گف ن🙄

گف پس چرا حرف الکی میزنید

قله گف داداشم گفته ب کسی نگم ولی الکی میگفت

گفت خب تو ب بابات نگفتی گف نه

اون قله هم هی میگف نه این دروغ میگه 

بابام گف تو چرا دروغ میگی

باز اون همچنان میگف ن دختر تو منو زده

اون یکی گفت نه الکی میگه

از وقتی شما اومدین غزال با ما بازی نمیکنه داداشمم حسودیش شد اینارو گفت ک برید😐

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
غزال کیه

یکی از بچه های محله بود قبل اینکه عموم اینا بیان غزال دوست صمیمی دو قلو ها بوده 

بعد ک میاد با ملیکا دوست شد و هر وقتم ک من میرفتم فقط با من و ملیکا بازی میکرد ب دو قلو هام میگف بازی دخترونه اس شما نیاید🗿

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
همتون عجیب غریب بودید ، اون روانی که بیخود و بی جهت یک بچه رو انقدر ازار میداده پسرای کودنش که بیخود ...

دقیقا

با طرف دعوا کردن و درگیر شدن تو محله

بعد دخترشون تنها فرستادن تولد!!!

عجیبه والا

چ بد حرف زده بابا ت انگار طلبکاره

حالام طلبکار بود😐

مردیکه مگ کم منو اذیت کرد

دقیقابا طرف دعوا کردن و درگیر شدن تو محلهبعد دخترشون تنها فرستادن تولد!!!عجیبه والا

تنها نبودم دختر عمو و دوتا پسر عمومم بودن

2706