2733
یه بهونه بیار خطتو عوض کن ایندفعه به جز مورد اعتمادات شماره نده اینجور بهتره ...هروقت همسرت پیشت بود ...

مجبورم تغییرش بدم.البته اگه شوهرم نگه چرا...خط اصلیمه و پنج ساله دارمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا ندادم بهیچکی موندم این کیه .خودش گفت هزینه کردم شمارتو بدست اوردم

ای بابا خدا لعنتش کنه بی شرف رو.

اگر اینطور باشه پس باز میتونه شماره خط بعدیتو پیدا کنه مگر اینکه سیمکارت رو بنام کسی دبگه بگیری.

فقط اصلا اصلا جوابشو نده وگرنه پیامت میمونه رو گوشیش و میتونه سواستفاده کنه یا صداتو ضبط کنه زندگیتو بهم بزنه

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
مجبورم تغییرش بدم.البته اگه شوهرم نگه چرا...خط اصلیمه و پنج ساله دارمش

اگه فکر میکنی ممکنه مخالفت کنه یا شک کنه یه بلایی سر خطت بیار مثلا یه ترک ریز روش بنداز که کار نکنه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
مسدوده عزیزم.اما میترسم باز مزاحمت ایجاد کنه

من شکایت کردم. دو سه ماه پیگیر بودم تا کل کارتها و حسابهای یارو رو مسدود کردن و از لرستان اومد شهر ما واسه گرفتن رضایت.

ممنون عزیزم ❤️ خداکنه ازین بحران ییام بیرون و تموم بشه

ان شاالله گلم برا مشکلت صلوات میفرستم🌷

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
درچه حد بود مزاحمتش

پیام میداد سلام عزیزم. صبح بخیر. چطوری. چرا جوابمو نمیدی و اینا. راستش شوهرم شک کرده بود چون خیلی صمیمی رفتار کرد اینم فکر کرد من می‌شناسمش. منم شکایت کردم و تا آخرش رفتم که ثابت بشه بهش

2706