2733
2764
عنوان

شیخ عرب میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11197 بازدید | 185 پست
من بودم قبول نمیکردم عرب ها همه ده ده تا زن میگیرن

خیلی زشته این حرفتون.نمیگین عرب تو تاپیک باشه ناراحت بشه؟

عربای ما زنشونو میذارن رو سرشون حلوا حلوا میکنن..

این مال یه قرن پیشه که عربا اینطوری بودن..یا حتما آدمای دور و اطراف شما این شکلین فکر کردین همه اینجورین

حرفی که میزنید رو مزه مزه کنین بعد بزنین‌‌..برای عربا که مهم نیست حرف دوتا کاربر تو نی نی سایت😂😂شخصیت خودتون میاد پایین.

میشم غرق تو زیباییِ چشات-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تهران بله مطمئنیم ن اینکه با کسی نبوده باشه اما خب ازدواج نکرده

تو تهران و فارس

اون جنوب و عرب و دبی

بیشتر فکر کن من خوزستانیم ولی واقعا عربا رو فقط خودشون میتونن تحمل کنن بد نیستن ولی اصالتشون فقط باب خودشونه

زبانشون و عربها خیلیی به اصالتشون پایبندن خیلییی 

یعنی زبانشون شاید رسم چن زنه بودن و این که اونقدر ارزش برا زن نذارن 

همشونم اینطور نیستن ولی بیشتریا هستن

چرا میگی شیخ عرب؟

معنی شیخ رو اصلا میدونی؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خیلی زشته این حرفتون.نمیگین عرب تو تاپیک باشه ناراحت بشه؟عربای ما زنشونو میذارن رو سرشون حلوا حلوا م ...

والا ناراحت شدم ولی دیگه ب کامنتهای نژادپرستانه توجهی نمیکنم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
والا بنظرم یا ما سرکاریم یا تو نمیدونی شیخ کیه و به کی میگن شیخ! آخه شیخ از دبی واسه یه دختر تهرونی ...

این احتمالا از شیوخ ایرانی نه خود دبی... دبی هم لابد برای مسافرت میرفته نه حالا تمام زندگیش اونجا باشه. حتی شیخ های اصیل خوزستان هم برای پسراشون از شیخهای خودشون دختر میگیرن. اینقد که متعصب هستن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706