2733
2764
عنوان

همینجوری عقده است ک از نی نی سایت میزنه بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 82 پست
من تاپیکشونو ندیده بودم ولی دیدم تو تاپیکای دیگه چند باری اشاره کرد به اون تاپیک و عقده گشایی بقیه ک ...

نتیجه: تاپیک هدفمند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی شما خودتو بی فرهنگ و کمتر از بقیه میبینی که نی نی سایت فعالیت میکنی؟😃 نگو عزیزم. همه مون اینجا ...

خیر من خودمو با کسی مقایسه نمیکنم اینجا همه طور قشری هست ولی شما ادعات زیاده یادمه تاپیکت ک مدام تاکید میکردی که اره من مقاله خوندم فلان خوندم هرکیم بمن توهین کنه مشکلات روانی داره.خب مگه روانپزشکی که تشخیص اختلالات روان میذاری روی مردم؟؟ 

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
یعنی شما خودتو بی فرهنگ و کمتر از بقیه میبینی که نی نی سایت فعالیت میکنی؟😃 نگو عزیزم. همه مون اینجا ...

یعنی بعد این همه مدت که این سایتم راحت تشخیص میدم کی دروغ میگه کی راست.

یه عده مثل شما لذت میبرن از بازی روانی با بقیه

برو تو تاپیکای من یه تاپیک راجع به اسم پسرم دارم ببین به خاطر اینکه خوششون نیومده از اسم پسرم چقدر ن ...

مامان فندوق چند صفحه خوندم بنظرم هیچ اسمی زشت نیست و این کاملا سلیقه ای هست فقط باید درست تلفظ بشن منم گاهی به خاطر اسم بچه هام که ست نیستند سرزنش میشم ،ولی اینو خواستم بهتون بگم شما مامان فوق العاده ای هستید

بنظرم این کاربران از عمد چنین تاپیک هایی میزنند که اعصاب کاربران را خورد کنند و روانشون را به هم بری ...

نه اون کاربر خیلی خانم خوب و محترمیه ...بنده خدا توی یه  تاپیک که برای  اسم پسر نطرسنجی کرده بودن اسم پسرش رو نوشته ،خیلیا گفتن زشته و بده ،....بعد اومد تاپیک زد چون عذاب وجدان گرفته بود که اسم مناسبی برای پسرش انتخاب نکرده...خیلی محترمانه جواب همه رو داد ولی خیلی از کاربرا عقده گشائی کردن و توهین ...در نهایت تشکر کرد و گفت اسمش رو عوض میکنم و تاپیک رو قفل کرد .دعوایی هم نشد.

خیر من خودمو با کسی مقایسه نمیکنم اینجا همه طور قشری هست ولی شما ادعات زیاده یادمه تاپیکت ک مدام تاک ...

بله همه قشری اینجا هستن. اینکه یه سری از دوستان هم خشم فروخفته شون رو اینجا میذارن رو دوش بقیه کاربرها نظر شخصی من نیست. فکت روانشناختی هست 😘 تشخیص اختلالات روانی نیازمند معاینات بالینی هست و اینجا امکان پذیر نیست ولی مواردی مثل تشخیص خشم فروخفته نیازمند معاینات بالینی نیست 

نه اون کاربر خیلی خانم خوب و محترمیه ...بنده خدا توی یه تاپیک که برای اسم پسر نطرسنجی کرده بودن اس ...

همونی ک اسم پسرش بزرگ بود. خیلی مودب جواب میداد. پیشنهاد خوبی ام دادن بهش ک بزاره بزرگمهر

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
نه اون کاربر خیلی خانم خوب و محترمیه ...بنده خدا توی یه تاپیک که برای اسم پسر نطرسنجی کرده بودن اس ...

کامنت هاشون خوندم در همون تاپیک گارد خاصی در قبال نظرات مخالف داشتند 

بعدی ها من پیگیر نشدم 

انشالله که همینطور بوده باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
مامان فندوق چند صفحه خوندم بنظرم هیچ اسمی زشت نیست و این کاملا سلیقه ای هست فقط باید درست تلفظ بشن م ...

قربونت عزیزم ❤️❤️❤️ اسم بچه هات هرچی که هست مهم اینه که خودت و بچه هات دوسش داشته باشین. یه مامان خوب برای حرف مردم و فکر مردم به اسم بچه ش و قیافه بچه و بقیه ویژگی هاش شک نمیکنه 

بله همه قشری اینجا هستن. اینکه یه سری از دوستان هم خشم فروخفته شون رو اینجا میذارن رو دوش بقیه کاربر ...

با توجه ب نظراتت خشم فروخفته و پرخاشگری به دیگران کاملا مشخصه و خودت این ویژگی رو داری که در دیگران ب وضوح میبینی  و فرافکنی میکنی روی دیگران. وقتی ی فرد خودش اون ویژگی رو شدیدا درونش داشته باشه به صورت فرافکنی در دیگران زیاد میبینتش

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
کامنت هاشون خوندم در همون تاپیک گارد خاصی در قبال نظرات مخالف داشتند بعدی ها من پیگیر نشدم انشالله ک ...

درسته شما تاپیک اسم تهران رو میگید 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
قربونت عزیزم ❤️❤️❤️ اسم بچه هات هرچی که هست مهم اینه که خودت و بچه هات دوسش داشته باشین. یه مامان خو ...

دقیقا یک ثانیه هم شک نکردم و میدونم هم تلفظشون قشنگه هم معنیشون 

عزیز دلی🌹

با توجه ب نظراتت خشم فروخفته و پرخاشگری به دیگران کاملا مشخصه و خودت این ویژگی رو داری که در دیگران ...

چی بگم 😃 من اینجا دوستای محترم و حسابی زیادی دارم که هیچ خشمی توشون نیست. نمیدونم چرا اصرار دارین همه رو جمع ببندین. بنده هدفم از بودن تو این سایت مشخص هست. جز استفاده از تجربیات بقیه و کمک برای فرهنگسازی درست در جهت ترویج بهزیستی و سلامت روان هدف دیگه ای نیست. شما نمیپسندین هیچ ایرادی نداره 😘

من اسم پسرم از شاهنامه برداشتم تو بیمارستان کارکنانش اسمشو میگفتن دختره یا پسر چقدر اسما عجیب غریب م ...

آبتین ک خیلی زیاده . نو۶ خاله منم آبتین 

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 
2706