2733
2764
عنوان

کارگر روز مزد شهر شما چقدره

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 38 پست

به جای کارگر روزمزد،بره یه جایی شاگرد شه.بسته به سلیقه ش.مثلا مکانیکی،برق ماشین،کارگاه کابینت سازی،نقاشی و...

توی اینا شاگردی و کارگری می‌کنه اما یه مهارت یاد میگیره رشد می‌کنه.کارکر روزمزد صدساله هم کار کنه،کارکر روزمزد میمونه

اچیه جوون میشناسم رفت برق کاشین،بعد مغازه زد.مااشلا درآمدش خیلی زیاده.رفته بودم مغازه ش ،دستکاه گرون خاصی هم لازم نداشت مثل بعضی شغلا که باید سرمایه زیادی درگیر کنه از همون اول.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارگری۷۰۰ اوستایی۱/۵۰۰ تازه کار به مراتب کمتر

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
ساعت کارشم میگی؟اخه این اگهی که زده نوشته تعدادی کارگر روزی 300 بعدشم گفته از ۸ تا ۱۸

والا دقیق نمیدونم ولی برا بیل زدن باغ که کار سختیه صبح زود میرن تا ۲، ۷۰۰ تومن

کارگر ساختمونم۸صبح تا ۱ میرن ناهار میخورن و استراحت میکنن باز۳تا ۶عصر ۵۰۰تومن.

اینارو حدودی گفتم ولی تقریبا همینه

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

منظورتوت از کارگر چیه؟

نظافت خونه تهران ساعتی ۱۰۰ هست

کسب ک برای راه پله ها میاد

هفته ای ی روز میاد هربار ۵۰۰

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
به جای کارگر روزمزد،بره یه جایی شاگرد شه.بسته به سلیقه ش.مثلا مکانیکی،برق ماشین،کارگاه کابینت سازی،ن ...

مکانیکی وباتری سازی بابام پرسیده روزی 100 تومن

بنگاه ماشین هم پرسیدیم گفت من فقط روزی ۲ ساعت یکیو میخوام اینجا همه چیرو تمیز کنه به جز ماشینا ۱۰۰ تومن

مستخدم پاساژ هم آگهی رفتم اونجا باخودش گفت اینجا حقوق من نمیدم هرچی تونستی شارژ بگیری گرفتی😂 فک کرده مثلا ما🐄 گ.ا.و هستیم😐🤦‍♀️

350

ولی وقتی بره شهر دیگه، هرچقدر  درآمدش بیشتر باشه خرجشم بیشتره! شهر خودتون بره یه مهارت یاد بگیره بهتره بنظرم

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
مکانیکی وباتری سازی بابام پرسیده روزی 100 تومنبنگاه ماشین هم پرسیدیم گفت من فقط روزی ۲ ساعت یکیو میخ ...

عزیزم شما باید به فکر آیندش باشین. الان یه جا بره حتی مجانی کار کنه ولی در عوضش مهارت یاد بگیره خیلی عالیه. مثلا مکانیکی یه شغل پردرآمده

پسر خواهرشوهرم 6 ماه مجانی رفت آرایشگاه کار کرد الان میتونه خودش مغازه بزنه

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
نظافت منظور پله ها و راهروی ساختمان میشوره؟

خونه ک کارای خونه.

برای ساختمان، بله راه پله و پارکیگ و راهرو و همه رپ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706