2733
2764
عنوان

فقط خانم های متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 48 پست
من عقدم هنوز .. اینم بار اوله هیچ نشنیدم بگن یا چیزی تو نگاهاشپن بفهمم .. تو شب عقدم ک تو تالار بود ...

بیخیال بابا اون موقع هم به من چیزی نگفتن.اینبارم مثلا میخواستن به فامیل زن داداشم نشون بدن که آره ما عروسمونو دوس داریم.ولی منم خودم میشم خانواده ی شوهر😂😂اصلا اینجوری نیستیم هیچکدوم !انقد چپ وراست میریم قربون صدقه ی زن داداشم میریم که حد نداره البته بنده خدا اونم همینطوره الان سه ساله وارد خانواده ی ماشده خدا رو شاهد میگیرم بهش تو نگفتیم یا باهاش برای ۵ دقیقه هم رفتار سردی نداشتیم

بیخیال بابا اون موقع هم به من چیزی نگفتن.اینبارم مثلا میخواستن به فامیل زن داداشم نشون بدن که آره ما ...

خوب باید همونطور باشه چون زن داداشت عضوی از خانوادس اخه من الان میبینم ایطورن واقعا حس میکنم غریبم .. 

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

خوب باید همونطور باشه چون زن داداشت عضوی از خانوادس اخه من الان میبینم ایطورن واقعا حس میکنم غریبم . ...

منم وقتی میرم خونه پدر همسرم از سکوت و بی‌حوصلگی سردرد میگیرم.ولی میخوام هر لحظه این رفتارارو برای زن داداشم جبران کنم دوس ندارم وقتی میاد خونه پدرم همچین حسی بهش دست بده خداروشکر تا الانم موفق بودیم حتی ایام عید داداشم سفر کاری رفته بود ولی زنش اومد خونه ی پدرم موند خانواده ش بهش زنگ میزدن میگفتن بیایم دنبالت خانواده ی عمو و دایی هات اومدن دوس دارن ببیننت اینم میگفت نه دلم برا آبجیا تنگ میشه چندروز دیگه یه سرمیام و برمیگردم بااینکه کل خانواده ش واقعا فوق العاده هستن ومن خیلی دوسشون دارم مخصوصا پدرشو

منم وقتی میرم خونه پدر همسرم از سکوت و بی‌حوصلگی سردرد میگیرم.ولی میخوام هر لحظه این رفتارارو برای ز ...

ببین چقد خوبید ک دلش نمیاد از پیشتون بره .. منم بد نیستن ولی خپ اون راحتی هنو باشون ندارم و اینم بگم صمیمت تو اینجور مواقع میاد ک تعریفی بکنن ازشون خوشت بیاد یا هرچیزی