2733
2764
عنوان

اگ از یه گناه کبیره توبه کنم مث رابطه قبل ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 48 پست

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

میتونی عزیزم توبه کن و پاش بمون 

اتفاقا قبلاً یک خانومی اینجا تو تاپیک اعتراف گفته بود که قبلاً ... فروشی می‌کرده ولی بعد توبه می‌کنه و کلا عوض میشه و ازدواج می‌کنه و خداروشکر راضی بود از زندگیش

باید نگاهم رو بر‌گردونم و به خودم نگاه کنم، خودمی که چه‌قدر فریاد برای زدن درونش هست و فقط از اون سکوت‌ش رو میشه شنید. من هنوز بلند می‌خندم. هنوز شب‌ها ساعتم رو رو کوک می‌کنم تا فردا تلاش کنم برای اینکه زندگی نکنم. هنوز خودم رو گول می‌زنم که چون نفس می‌کشم پس زنده‌م. و الان که فکر می‌کنم چه‌قدر گاهی زیاد نمی‌تونم بگم که دقیقا چمه.

بله 

خدا توبه هرادمی رو قبول میکنه 

ناامیدی از درگاه خدا خدا ، بزرگترین گناه 

توبه کنید و مسیر جدیدی رو شروع کنید 

خدا شما میبخشه ، خودتون هم خودتون رو ببخشید 

پیشاپیش تبریک میگم 🌹

زندگی جدید مبارک 🌹

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

بله خدا میبخشه .انشاءالله به آرامش برسید 💚

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

میشه توبه کرد

میشه پاک شد مثل نوزادی که تازه به دنیا آمده

ولی 

میدونی مشکل کجاست؟

این که توبه فقط به زبون نیست خیلی سخته خیلی سخت

آنقدری که خدا توی قرآن بیشتر از هرچیزی گفته توبه کنندگان رو دوست داره

چون توبه واقعا دل شیر میخواد

ببین عزیزم من بشخصه توبه کردمونمازم اول وقت بود و الان کسی همسرمه که خواهرزاده خودم تو دوران مجردیمون براش میمردوالانم باهام چندین ساله قهره و قطع رابطست و البته تو خوابم نمیدیدم این روزا رو

من مجردیم این کارها از روی سادگیم زیاد کردم ولی توبه کردم و از انجامشون در گذشته شرمسارم و الان ۱۰ س ...

من خیلی رابطه م راحت بود 

در حد عقد بسته تصورش میکردم

واقعا از این ناراحتم

فک کردم واقعا ازدواج میکنم باهاش

و اصلا موردی نمیدیدم و الان ۶ ماهه که اصلا هیچ کاری نکردم ولی چن روزه ک دارم میمیرم از عذاب وجدان

خدا خیلی خیلی مهربونه و توبه رو قبول میکنه به شرطی که از اعماق وجودت پشیمون باشیو دیگه سمتش نری

اگه فقط به زبون پشیمون باشی به درد نمیخوره باید از ته دل پشیمون باشی

مطمئن باش خدا میبخشتت

امیدوارم هیچوقت دیگه سمت این چیزا نری

بخدا عاقبت نداره🌹

من خیلی رابطه م راحت بود در حد عقد بسته تصورش میکردمواقعا از این ناراحتمفک کردم واقعا ازدواج میکنم ب ...

دیگه تو کتابای دینی خوندیم اگر توبه کنیم و ازون کار عذاب وجدان بگیریم و سعی کنیم انجامش ندیم نه تنها خدا میبخشه بلکه بخاطر توبه واقعی ثوابم مینویسه برامون

خریت خودتو ننداز گردن خدا   □■   رضا مارمولک 
2706