2733
عنوان

با شاگردم دعوام شد

2619 بازدید | 109 پست

داشتش آهنگ می‌زد یهو یه نت اشتباه زد گفتم دورت بگردم اشتباه زدی گفتش یه بار دیگه این قطعه رو می‌زنم گفتم آفرین یه بار دیگه زد بازم اشتباه خوندش گفتم گلم این نت سله دورت بگردم سی نزنش گفتش برو گمشو فکر کرده

کیه

تنها افتخار ننه بابات پیانو آکوستیک داشتن خودتم داری 

بچه ۱۵ ساله یه سری فحش‌هایی داد که باید برم لغت‌نامه بزنم 

منم بهش گفتم زنیکه عمومی گوه نخور 

گفت الان میرم به مامانم میگم مامانش اومده بود عذرخواهی می‌کرد گفتم خانم به جای اینکه بچه‌تو بفرستی کلاس پیانو تربیت یادش بده که حداقل به منی که بیشتر ازش می‌فهمم تو پیانو فحش نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش جوابش نمیدادی 

ولی اشکال نداره نوجوانه و‌ خدا به داد مامانش برسه 

دیگه قبولش نمیکردی کافی بود 

ازدواج تو سن ۱۸ تا ۲۴ مثل ترک کردن یه مهمونی تو ساعت ۸ شبه که مهمونای خاص ساعت ۱۰ به بعد میان 

فحش‌های اول که داشت میداد گفتم آروم باش عیب نداره دوباره می‌زنی عشقم فحش می‌داد همینجوری می‌رفت جلو قشنگ به مادر و پدرم که هیچ به برادر و خواهر نداشتمم داشت فحش می‌داد منم گفتم دیگه نمی‌ذارم بیای پیانو گفتی زنیکه ج...ه پول می‌گیری اینجوری حرف می‌زنی با من

2706