2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفا بعدا بگو چه چیزایی خوندی منم برای دور بعدی میخوام امتحان بدم

ان شاء الله خوشحال برگردی

دعا میکنم خودمون همسرمون و بچه هامون یاران خاص امام زمان بشیم و وظیفه ای که براش آفریده شدیم رو بهترین شکل انجام بدیم.

5تا صلوات برات فرستادم.

انشاالله موفق باشی🌼

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️
عزیزم برگشتی همه چی خوب بود ؟

سلام دوست عزیزم.

بله برگشتم.ولی از اونجا که محل مصاحبه و گزینش شلوغ بود ومصاحبه گرا خسته بودند تعدادی از بچه ها موندن.که منم جزوشون بودم.بهمون گفتند که پس فردا صبح دوباره برای مصاحبه مراجعه کنیم

سلام دوست عزیزم.بله برگشتم.ولی از اونجا که محل مصاحبه و گزینش شلوغ بود ومصاحبه گرا خسته بودند تعدادی ...

باشه گلم فرصت داری بیشتر بخونی موفق باشی هر وقت تموم شد منو یادت نره لطفا از تجربت بگو

2706