2733
عنوان

اونایی که در ماز بودن یا هستن بیان

157 بازدید | 19 پست

من امسال میشم ۱۲ ریاضی و هنوز شروع نکردم به خوندن کنکوری و بین موسسه ها گیر کردم کدومو انتخاب کنم بنظر خودم ظاهرا ماز بهتره بعد قلمچی بین همه موسسه ها بنظر شما چی ثبت نام کنم؟

اونایی که ماز بودین راضی هستین؟ کنکورتون چطور شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قلمچی؟؟قلمچی؟؟؟

برو بابا

اول آزمونا ماز،بعد گزینه ۲،بعد خیلی سبز،بعدش تازه قلمچی😑

ملاکت اگه آزمونه ماز از همه جا بهتره و اگه کلاس میخوای استادای کلاسینو استاد برترای کشورن

قلمچی؟؟قلمچی؟؟؟برو بابااول آزمونا ماز،بعد گزینه ۲،بعد خیلی سبز،بعدش تازه قلمچی😑ملاکت اگه آزمونه ماز ...

من از لحاظ همه چی میخام هم آموزش هم آزمون میخام اشتراک الماس ماز بگیرم آزمونش که شنیدم بیشتر از ۸۰ درصد با کنکور تطابق داره فقط مونده آموزشش نمیدونم خوبه یا نه

خودت مازی بودی؟

ببین من خودم نمایندگیشو توی یکی از شهر ها دارم

اینو نمیگم تبلیغ بشه چون پول شما توی چسب من نمیره و می‌ره توی جیب نماینده شهر خودت

ولی با توجه به همه چی ماز کامل ترین برنامه برای یه دبیرستانی و کنکوریه،مخصوصا طرح الماس

به علاوه خیلی ازموناش مشابه کنکوره

قبولی که فراوان داشته چند سال اخیر

و اینکه مطمئن باش طرح الماس ثبت نافکنی و طبق برنامه خودش پیش بری صد درصد رتبه عالی میاری

ببین من خودم نمایندگیشو توی یکی از شهر ها دارماینو نمیگم تبلیغ بشه چون پول شما توی چسب من نمیره و می ...

درسته من سال آخرمم هست و هیچی نخوندم و وضع درسام افتضاحه حتی تجدیدی هم آوردم بعد پشتیبان های ماز میگن از دهم آموزش میدن تا دوازدهم اینجا یذره جا خوردم مگه میتونن ۳ سالو تو یک سال جمع کنن بعد تازه منی که صفر صفرم تو این مدت میتونم نتیجه بگیرم یا نه

من از لحاظ همه چی میخام هم آموزش هم آزمون میخام اشتراک الماس ماز بگیرم آزمونش که شنیدم بیشتر از ۸۰ د ...

من امسال ماز ثبت نام کردم تازه امشب شروع میشه کلاسام،پس از طرف چشم خودم نمیتونم حرفی بزنم،

ولی تحقیق هایی ک من کردم تهش نشون داد که اگه ی کلیت خوب بخوام تحویل بگیرم ماز جامع تر و بهتره،هزینه‌شم یک هفتم موسسه های دیگه‌ست.

رتبه هاشم خودت دیدی،

من ۳ نفرو دیدم ک کلا راضی بودن از پکیج،دونفر از آزمون راضی بودن از کلاس شاکی، و ی نفرم بود ک تهیه کرده بود ولی استفاده نکرده بود ک نتیجه بده

2706