2733

آبم هرچی میخوام بدم روشو برمیگردونه 

هندونه کم میخوره 

در کل کم خوراکه 

از اون ساعت نذاشت مای بیبیش کنم منم ولش کردم ولی نا الان هیچی 

بد نیست؟ یکم نگرانش شدم

خپب وقتی نمیخوره چجوری داشته باشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنم بدنش کم آب نشه تابستونی

دیگه اون به سلیقه ی غذایی دخترت ربط داره ببین چه مایعاتی رو دوست داره اونو بده بخوره یادمه رفته بودیم یه منطقه ی گرمسیری هر چی پسرم آب و شربت میخورد تا عصر دستشویی نرفت هی می پرسیدم میگفت ندارم به قول باباش یه جور دیگه دفع میشد 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

به زور که به بچه آب نمیدن خودش تشنه باشه میخوره .نمی خوام نگرانت کنم ولی از روی تجربه میگم وقتی ساعت طولانی بچه جیش نمیکنه با اینکه اب خورده یعنی روده اش آب جذب نکرده و ممکنه پی پی ش شل بشه . اینم یه دلیل هست ولی هنوز واسه شما دیر نشده

2706