2733

خانوما اول اینکه این شماره ایی که اومدیم سایت دست دو نفره چون تعلیق شدیم

۳۸ سالمه باردار نمی شدم اما خدا یه معجزه خفن آورد تو زندگیم الان ۵ ماهمه

فهمیدم جنسیت بچه‌هام دختر و پسره

اسمشون میخوام بزارم اهورا و ماهور به نظرم خیلی شیکه وقشنگ یعنی انقد ذوق دارم میخوام بالا پایین بپرم

برای همه منتظرین هم دعا میکنم ایشالا دامنشون سبز شه به لطف خدا❤️

شمام‌اگه اسمی می شناسید که بهم بخوره بهم بگید😘 

اهورا؟ نه اخه اهورا؟؟!! 🫤🫤

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به سلامتی گلم،چه اسما های زیبایی،

بهشت و برنا ،اسم بچه های خودمه(البته در آینده🤭🥲)

🦋در حال تحول و تبدیل شدن ب ی ادم جدید☘️من دلم زخمه لطفاً مراقب حرفاتون باشید💔اگه تند حرف زدم به دل نگیرید🙂از عشاق حامیم🥲♥️واسه پیدا کردنت،تن ب دل صحرا میدم/آخه تو رنگ چشات،هیبت دنیارو دیدم/توی هفتا آسمون،تُ تک ستارهٔ منی/بخدا ناز دو چشماتو،به دنیا نمیدم.......

مبارک باشه به به به سلامتی .... هردو هو داشته باشه موقع صدا زدن اذیت میشی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ایجانمممم مبارکههه انشالله قسمت همه ی منتظرا 

اسم های قشنگی انتخاب کردی گلم ب سلامتی بغلشون بگیری😍

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

ای جانم عزیزدلم الهی شکر تبریک میگم

چجوری باردار شدی؟ دارو خوردی؟

کاش خدا به منم میداد 🥲

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2706