2733
2764
زیارت میرید اما یه دختر جوون هم هس کنارتون نمیدونم همراه شماست یا اونجا شلوغه و ایشونم همون لحظه کنا ...

خیلی ممنون ...دلم میخواد به خواهرم هم بگم بیاد ولی مرددم شوهرش اجازه بده یانه...ان شااله قسمت شد رفتیم میگم امام رضا شاباله رو خوشحال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@شاباله۱ عزیزم اگه فا ل میگیری نمیخام ولی اگه حس ششمی لطفا بگو امسال دانشگاهم چی میشه؟پشت کنکوریمچر ...

من گفتم حس ششم‌نیستم و ف.ال میگیرم؟

فقط بلدین حرف درست کنید

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️
ان شالله نتیجه زحماتت رو میگیری

ان شاءالله

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
عزیزم‌من حس ششم ندارم لی اینجا اسمش حس ششمه و من میگم اوکیقبلا میتونستم دقیق اعداد رو بگم اما الان ن ...

عزیزم من نگفتم حس ششم نیستین و فا ل میگیرین

سوالی بود جملم. علامت سوال گذاشتم آخرش 

چون توی همین کامنتتون گفتین که من حس ششم ندارم ولی اینجا اسمش حس ششمه

منم تو ذهنم سوال اومد نکنه فا ل بگیره 

چون شنیدم چند نفر گفتن فا ل سنگینی میاره و نگیرین

حالا که اینجوریه اگه دوست داشتین ممنون میشم جواب منم بدین⁦❤️⁩

ان شالله نتیجه زحماتت رو میگیری

دوستم از کارم راضی بود یا نارحت شد خیلی حیاتیه هر چقدرم ازش پرسیدم بروز نداد میتونی بهم بگی 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
عزیزم من نگفتم حس ششم نیستین و فا ل میگیرینسوالی بود جملم. علامت سوال گذاشتم آخرش چون توی همین کامنت ...

چندین جا هم گفتم ک ف.ال هم نمیگیرم پس دلیل نمیشه کسی ک میگه حس ششمی نیستم ف،ال میگیرم

دوستم از کارم راضی بود یا نارحت شد خیلی حیاتیه هر چقدرم ازش پرسیدم بروز نداد میتونی بهم بگی

یه زمانی میفهمی ک هیچی بیشتر از خودت اهمیت نداره

دوست اینا ب کنار

حالا منکه درک ندارم درخاست قبول کن ۳۵ سالمه سوال بیخودی ندارم که

شمایی ک درک ندارین برام مشکل ساز میشین

ربطی ب سن و سالم نداره

سوالت رو حدس میزنم

همینجا بپرسید جواب میدم

من اکثرا پیام ها رو میبینماما یه سری ها رو جواب نمیدوم چون چندین بار جواب دادم اما صاحب سوال متوجه ن ...

ماهمو میخایم

ب نظرت بهم میرسیم

خدایا؟!هرسازی زدی رقصیدیم...حدقل شاوازمان بِکیش.
2706