2777
2789
عنوان

چرا اخه

26 بازدید | 7 پست

چرا از اول زندگیم همه مسخرم کردن و تحقیرم کردن؟

از هر لحاظی که حساب کنید مثل آدمای معمولیم

یه خونواده معمولی آروم وضع مالی معمولی قد و هیکل معمولی قیافه معمولی اخلاقیات معمولی همه چی معمولیه ولی هرجا رفتم تحقیرم کردن 

خسته شدم دیگه هیچ کدومو به رو خودم نمیارم با خنده رد میکنم ولی گاهی اوقات بدجوری دلم میشکنه

تحقیرم با نگاه و پوزخند نه واقعا کلامی رفتاری خنده نگاهی همه جوره تحقیر میشم نمیدونم چرا 

چون خودت داری این اجازه رو میدی وقتی حتی بهش فکر کنی حتی یکیم نگات کنه فکر میکنی داره از روی تحقیر ا ...

بخدا که واضح تحقیر میکنن ذره ای سو تفاهم و برداشت اشتباه نیست لتفاقا از همین متعجبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا که واضح تحقیر میکنن ذره ای سو تفاهم و برداشت اشتباه نیست لتفاقا از همین متعجبم

میگم که چون داری فکر میکنی بهش  پر و بال میگیره خودش  ببخشیدا ولی همرو ب کتفت بگیر ی مدت میبینی درست میشه

ولی همه ی ما توی تاریکی ی شب جا موندیم:)
2796
میگم که چون داری فکر میکنی بهش پر و بال میگیره خودش ببخشیدا ولی همرو ب کتفت بگیر ی مدت میبینی درست ...

چی بگم

خیلی واسم پیش اومده یکی دوتا نیست همرو با خنده رد کردم واسه هرکدوم یه توجیح آوردم که اره تقصیر من نیست

ولی دیگه بریدم واسه یسریاش اصلا دلیل منطقی نمیتونم پیدا کنم اصلا

هیچ ایرادی ندارم که بخوام اینجوری مسخره شم اره کامل نیستم ولی مثل همه مردم عادی دیگم ینی بقیه ام اینجوری میشن؟

چی بگمخیلی واسم پیش اومده یکی دوتا نیست همرو با خنده رد کردم واسه هرکدوم یه توجیح آوردم که اره تقصیر ...

خب جوابشونو بده نخند که فکر نکنن مشکلی نداری گاهی وقتا طرف ی چیزی میگ ت واکنش نشون ندی فکر میکنه مشکلی نداری پس اینبار هرکی هرچی گفت جوابشو بده که دیگ جرعت نکنن
نه عزیزم تو خودت خیلی مهربونی داری نشون میدی مردمم خو سواستفاده گر میگن بابا ناراحت ک نمیشه بزار تخریبش کنم

ولی همه ی ما توی تاریکی ی شب جا موندیم:)