2733

خب بستگی داره که اولا اون چه رازی باشه! بعد باید ببینی فاش کردنش سودش بیشتره یا ضررش! 

اگه بتونی بگی بهت میگم این کارو انجام بده یا نه !

از خودم ممنونم که دیگه ؛ نه رو کسی حساسم ! نه حال خوب و بدم به کسی بستگی داره ,نه فکرم درگیر کسی‌ه ,و نه جنگ اعصاب دارم ! سخت بود ولی بالاخره شد !
خب بستگی داره که اولا اون چه رازی باشه! بعد باید ببینی فاش کردنش سودش بیشتره یا ضررش! اگه بتونی بگی ...

مطمئنم ضررش بیشتره..خیلی وقته فهمیدم بابام داره خیانت میکنه ب مامانم ولی میترسم بگم اصن عین خوره افتاده ب جونم و اذیتم میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مطمئنم ضررش بیشتره..خیلی وقته فهمیدم بابام داره خیانت میکنه ب مامانم ولی میترسم بگم اصن عین خوره افت ...

نه ! اینو اصلا نگو و بی‌خیال شو ، چون زندگیتون به هم می‌ریزه . حیف نمی‌تونم اینجا حرف بزنم آخه فورا آدم فروش‌های کثیف میان و گزارش میزنن وگرنه می‌گفتم چیکار کنی

از خودم ممنونم که دیگه ؛ نه رو کسی حساسم ! نه حال خوب و بدم به کسی بستگی داره ,نه فکرم درگیر کسی‌ه ,و نه جنگ اعصاب دارم ! سخت بود ولی بالاخره شد !