2733
عنوان

من دلسوزی جز خدا ندارم

168 بازدید | 16 پست

برام خواستگار ک میاد بابام میره چند روز نمیدونم کجا گم و گور میشه ما اصلا نمیدونیم ب خاستگاره چی بگیم بابام کجاس چی میگه نظرش چیه 

یا حرصمون میدع همراهی نمیکنه 

میگه به من چه من بلد نیستم فلان 

مامان منم کم دست و پاس هیچی بلد نیست 

تو حرف زدن عادی و روزمرش لنگ میزنه 

هرکی مامانمو میبنه میفهمه زن سادع و کم دست و پایی هس

فقطم ی داداش ۴ ساله دارم 

برام دعا کنید دختر مجردم بزرگم مگه توادما زندگی کیو حامی دارن جز خانوادش؟

دعا کنید خدا خودش صفر تا صدش برام ببره جلو

اخه کی بهتر از خدا؟!

به خودش بسپار درستش میکنه

حالا که پدر و مادرت اینن سعی کن خودت قوی و زرنگ و حواس جمع باشی که لنگ نمونه 

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
اخه کی بهتر از خدا؟!به خودش بسپار درستش میکنهحالا که پدر و مادرت اینن سعی کن خودت قوی و زرنگ و حواس ...

همش من نگران همه چیز باید باشم 

یه ذره همراهیم نمیکنن 

اخه مگه ی ادم چقد توان داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه حتي يه حلقه هم براي شوهرم نداشتن بخرن بدون جهيزيه بدون هيچي ازدواج كردم خانواده شوهرمم منو از ا ...

🥺😭خیلی خوشحالم برات 

چه حس خوبیه 

اگه در کنار شوهرت خوشبختی دیگه چی از این بهتر تو دنیا؟

چجوری باهات اشنا شد؟ پولدارن؟

تاحالا شده خدایی نکرده سرکوفت بزنه بابت گذشتت؟

همش من نگران همه چیز باید باشم یه ذره همراهیم نمیکنن اخه مگه ی ادم چقد توان داره

چند سالته

اخه تو تنها نیستی عزیزم دخترای خیلی زیادی این شرایطو دارن

منم شرایط سختی داشتم که دلم نمیخاد دربارش بگم ولی خیلی سخت تلاش کردم و الان تا حد خوبی نتیجه گرفتم الانم دارم با خاستگار حرف میزنم دعا کن خوب پیش بره

قوی باش شرایطو مدیریت کن و مامانتم براش توضیح بده چکارا کنه

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
چند سالتهاخه تو تنها نیستی عزیزم دخترای خیلی زیادی این شرایطو دارنمنم شرایط سختی داشتم که دلم نمیخاد ...

قربونت عزیزم ۲۱سالمه

اره دقیقا درسته چیزی که میگی 

برات دعا میکنم گیز ی ادمی بیفتی که هرلحظه به بودنت محتاج باشه

انقد دوست داشته باشه که هیچ مشکل و عیبی از هرلحاظی ب چشمش نیاد

امیدولرم تااخر مسیر زندگی همراهت باشه 

بهت خیانت نکنه محرمت بدونه مشاورت بدونه کمکت کنه پیشرفت کنی ترقی کنی بری بالا

ارزوی خوشبختی دارم برات

ما هميديگه رو دوست داشتيم اون موقع شوهرم ايران بود سال ٨٨اشنا شديم توي مغازه باباش بود سال ٩٢ امد دب ...

چه جاالب 

خیلی حس خوبی گرفتم 

همینکع دوست داره و همراهته خودش یک دنیاس

قربونت عزیزم ۲۱سالمهاره دقیقا درسته چیزی که میگی برات دعا میکنم گیز ی ادمی بیفتی که هرلحظه به بودنت ...

قربونت برم عزیزم

ممنونم بخاطر همه دعاهای خوبت، منم برات همینارو ارزو میکنم و امیدوارم با یکی ازدواج کنی که همدیگرو دوست داشته باشین و عاشق همدیگه باشین، خوشبخت و عاقبت بخیر بشی و کنارش ارامش داشته باشی و ان شالله از لحاظ مالی هیچوقت به مشکل نخوری و زندگیت پر از ارامش و سلامتی و خیر و برکت باشه 😘

قربونت برم عزیزمممنونم بخاطر همه دعاهای خوبت، منم برات همینارو ارزو میکنم و امیدوارم با یکی ازدواج ک ...

مرسی قشنگ انشالله برای همه

موقعی ک اینارو برات مینوشتم

پر حس خوب بودم

الان ک کامنتت دیدم حس خوبم ۲ برابر شد 

خانواده‌ت عینِ خانوادهٔ منه😕

برات یه آرزو میکنم

و ازت یه خاهش میکنم

آرزو میکنم کسی که عاشقت باشه توی زندگیت پیدا بشه و از همه نظر درکت کنه و حمایتت کنه

ایشـــــــــالا

و خاهش میکنم بخاطر شرایط بدی که داری، به دنبال محبت‌های کاذب و گذرا نری و خودتو توی دامِ پسرای بی لیاقت نندازی

ایشــــــالا

2706