2733
عنوان

رای انلاین بهتره یا حضوری

284 بازدید | 20 پست

سلام 

من تاحالا رای ندادم 

اصلا تمایلی به رای دادن ندارم.

ولی مامانم  زورم کرده که لازمه بری

خواستم ببینم سابت رای انلاین معتبره؟

منظورم اینه اگه بعدا گفتن رای دادی یانه چرا شناسنامت مهر نداره گیر نمیدن؟

مهمه شناسنامه مهر داشته باشه‌؟

نمیتونم حضوری برم هوا گرمه

خدایی مگه رای آنلاین هم داریم؟نشنیدم تاحالا

الان دیگه مهر نمیزنن

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رأی انلاین نداریم عزیزمبذارین اخرین نفر برین تا شب وقت هست

باهم تایم شهر معمولا بیشتر آدما تایم نهارشونه برن

مصلا ساعتای۱تا۳متغییره

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:
جدی؟نمیدونستم مهر نمیزنن.چرا اگه سرچ کنی میاد بالا

آره 

عه 

مثل اینکه بقیه میگن نه.ولی من سرچ کردم یه چیزیاومد بالا

اره گفتم نمیشه معلوم نیست چیه چون باید اطلاعت شناسنامه ای گمونم مثل حضوری یعنی ثبت بشه برا همین آنلاین نداریم

2706