2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی دوس دارم واسه شوهرم عطر مورد علاقه شو و یه پلاک قلبیا بود توش باز میشد دو تاعکس میذاشتن توش بعد قفل میشد یادمه قبلنا بهم گفته بود دوس داره

گاهی مـــرگ دوای تمام دردهاست :(
خیاطم عزیزمولی فعلا گذاشتم کنار به کارای دیگه م برسم

یه سوال داشتم عزیزم؛راهنمایی کن...ادم وقتی شاغل نباشه در زندگی متاهلی؛موقع مناسبتها که دلش میخواد کادو بخره برای همسرش یا بقیه باید چکار کنه؟

ضایع نیست از شوهر پول بگیریم برای خودش کادو بخریم؟یا موردی نداره؟

«خدایا آرام کن دلهای ما را»
یه سوال داشتم عزیزم؛راهنمایی کن...ادم وقتی شاغل نباشه در زندگی متاهلی؛موقع مناسبتها که دلش میخواد کا ...

خب چند ماه قبلش مدام که ازش بگیری من کنار گذاشتم تا زیاد ضایع نباشه

بعدشم اونا براشون مهم نیس با پول کی خریدی

اینکه سوپرایز بشن ملاکه 

گاهی مـــرگ دوای تمام دردهاست :(
خب چند ماه قبلش مدام که ازش بگیری من کنار گذاشتم تا زیاد ضایع نباشهبعدشم اونا براشون مهم نیس با پول ...

اصلا چجوری باید پول گرفت؟😑من خیلی معذبم و نمیدونم چجوری بیان کنم

«خدایا آرام کن دلهای ما را»

ایشالا منم تولد شوهرم🙂

یا امام حسین وقتی صدای دسته عذای شما میاد دلم میلرزه خودت دستمو بگیر 🙂💚یا حسین یا حسین@beautyshopTRT هرکی این کانالو تو ایتا دنبال کردبگه براش دعا کنمو صلوات بفرستم

گل وانگشتر طلا براي ننش

پیرهن براي خودش 

آنقدر عزیز میشی که فکرشم نمی کنی

بعدم بگی مامان این روز زحمت افتاده   

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

حتما ۱ روز قبل بگیر ک سوپرایز شه و غافلگیر

کادو ام :

دستبند چرم ک ی تیکه طلا داره 

ست کیف و کمربند و جاسوئیچی چرم 

ست مام و اسپری و ادکلن 

ریش تراش 

ایرپاد 

ست خونگی(رکابی و شلوارک)

تِم هم آبی سفید خیلی قشنگه🤌🩵🤍

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

اخرین تولدش همین  چند وقت پیش..

صبحش با چنلن ذوقی بلند شد و گفت خانومی امروز انگاری ی جور خاصی خوشحالم. روز خاصی یه؟

منم گفتم نه ی روز مثل روزای دیگ..

بهش بر خورد رفت تا عصر چندین بار هر غیر مستقیم بحث و کشید من  میگفتم نه روز عادیه..

دیگ گفتم به من الهام شده روز هاصی یه بلند شو بریم فلان جا 

ی رودخونه پر درخت و سر سبز و صدای اب..

ب خواهرم سورده بودم رفته بود اونحا یه میز پر تتقلات چید و کیک و بدکنکا هم هلیومی با سنگ گذاشته بود 

و دو تا صندلی هم  بود

نزدیک که شدیم ب خواهرم گفتم تو بروب خودشم کفتم بزن کنار دوست دارم رانندگی کنم..

کم کم که نزدیک شدیم  گفتم چشماتو ببند میخوام ببرمت لب رودخونه یه چیز جالبی  هست..

خلاصه کشوندمش تا میز و چشماشو باز کرد..

یعنی مثل چییییی خوشحال شد.از اون موقع تا ابان گاهی نشستیم چایی میخوریم یه دفعه میگه واقعا  نمیدونم چطور تکر کنم. اون فضا اون میز و تدارکات خیلی خوب بود..

حساب کن کن چقدر بهش مزه داد که دو هفته پیش منو برد طلا فروشی  گفت دلم میخوام ی تیکه طلا بخرم برات😂😂😂😂

2801