2733
2764
عنوان

ریزش مو

53 بازدید | 8 پست

سلام و درود من این سایتو دخترعمم بهم معرفی کرده ۲۰سالم شده و پسرم تازه خب داستان از اینه که من ۲سال پیش سرم ناگهان شروع به خارش کرد و ریزش مو گرفتم یعنی موهام نازک شد و از ته با ریشه سفید میریخت از اونموقع تا الان پیش دکترم بهم شامپو و قرص و قطره اینا میده ولی خب چیز زیادی ندیدم فقط فکر کنم ریزش موهام کم شده موهای جلو و وسط سرم کم پشت شدن سر همین اعتماد بنفسم همه چیم از دست دادم فکر نکنم موهام مثل قبل شه دیگه نمیدونم چیکار کنم روغنی چیزی برای پرپشتی  مو یا خارش داشتین بگین تروخدا کمک کنین😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این نوع ریزش مو احتمال خیلی زیاد آندروژنیک هستش.یعنی هم هورمونی و هم ارثی

اگر اینجوری باشه که درمان خاصی نداره 

بهتون قرص های هورمونی میدن که اونا هم برا یه عده جلو ریزش رو میگیره برا یه عده ام تاثیر نمیزاره.

اما بازم بطور کل قرص زینک پلاس و سیستین ب ۶ و امپول بیوتین دکسپانتنول برا ریزش مو خوب هستن.

اما بازم یه دکتر برین و علت ریزش موهاتونو مشخص کنین بعدش دارو مصرف کنید

چیزای گیاهی هم خیلیا از رزماری و شنبلیله و روغن بادام تلخ و ...تعریف میکنن که ریزش مو رو قطع میکنه و گاها رویش مجدد میاره اما خب باید به طبع سرتون سازگاری داشته باشن وگرنه ریزش رو شدیدتر میکنن.

آب پیاز هم هفته ای دوسه بار به موهاتون بزنین خوبه جلوی ریزش رو میگیره.بخصوص پیاز قرمز

تغذیتون‌ رو هم اگر درست نیست درست کنید

هفته ای ۴ عدد تخم مرغ بخورین

روزی ۲ لیوان شیر و مصرف لبنیات در روز 

هفته ای چندبار حبوبات 

و از همه مهمتر میوه و سبزیجات زیاااد مصرف کنین

مکمل های گروه ب رو هم مصرف کن مثل همون سیستین ب ۶ و امپول های بیوتین و....

و مورد بعدیم اینکه اگر کمبود سلنیوم در بدنتون وجود داشته باشه اونم‌باعث ریزش مو میشه که باید ازمایش بدی و اگر کمبودشو داشتین قرصشو مصرف کنید

داروی گیاهی ابردوا استفاده کردم برای ریزش مو فوق العادا عالی و تاثیرگذار

اگه ایتا دارین آدرس کانالشو بهتون میدم میتونین با مشاورش هم صحبت کنین

من خودم سفارش دادم ودارم استفادا میکنم

فوق العاده عالیه

ایدی مشاورشو میزارم

behtarin_teb@