2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونم مثل چند فرزندی ک بعضیا ازش راضین بعضیا ناراضی برمیگرده ب روحیه خود آدما...

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خداروشکر 

منم دخترم تک فرزنده امیدوارم وقتی بزرگ شد راضی باشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
دختر منم تک فرزنده تا پارسال خودش هم راضی بود جدیدا خیلی دلش خواهر میخواد اما پدرش به شدت مخالفه میگ ...

دخترتون چند سالشه؟

دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش همسر شما ادم متفاوتی از خانوادش در ۹۹ درصد مواقع نیست خودتو گول نزن 🙄خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی! طلاق نه زشته نه ابرو ریزی هست و نه حرف مردم تورو خوشیخت و بدبخت نیکنه برای خودت باش و برای خودت زندگی کن مردم تو برلشون اهمیت نداری امروز درباره تو حرف میرنن و فردا درباره یکی دیگه  🥸🥸برای بچه دار شدن شرایط روحی و مادی رو ۶ ماه در نظر بگیر و بعد اقدام کن در ضمن بچه قبل از خواستن خواهر و برادر مادر و پدر با صبر و حوصله میخواد همینجوری نگین بچم همبازی نداره😐😐
راضی بودن یا نبودنش الان مشخص نمیشهبعد از فوت والدین یا سالخوردگیشون بهتر مشخص میشهو اینکه هر چقدر ث ...

بله درسته دوست خواهرم تک فرزندم دور از جون همه مادرش به سرطان سینه مبتلا شد خیلی تحت فشار بود علاوه بر همراهی مادرش بار غصه رو دوشش بود پدرش هم همون حین درمان مادرش از شدت ناراحتی سکته کرد که به خیر گذشت مادرش هم الان درمان شده ولی اون برهه زمانی دختر ۲۵ ساله خیلی تحت فشار بود طفلک

2706