2733
2764
کردم درسه

خویشکه گیان خلک کوینه ی ؟

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین
خویشکه گیان خلک کوینه ی ؟

مه کرمانشاه 

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مه کرمانشاه

من کوردستان ⁦♥️⁩⁦☺️⁩

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین
من کوردستان ⁦♥️⁩⁦☺️⁩

عه چنی خاصه خو خوشبختم ❤️🥰😍گلکم

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

من دیروز اومدم همچین تاپیکی برای بابام زدم که کلی اذیتمون کرده و تو خونه حبسم کرده و زندگی و جوونیمو خراب کرده.

بعد یه مشت از همه جا بی خبر اومدن کلی بد و بیراه و‌ طعنه بارم کردن.

گفتم لابد الان اینجا هم لشکر کشی میکنن.‌ ولی دیدم نه... ظاهرا عقیدشون اینه که پدر اگه بچه رو بکشه هم باید ازش تشکر کزد.

عه چنی خاصه خو خوشبختم ❤️🥰😍گلکم

خوشبی یاخوا هایته تلگراما؟

من دیروز اومدم همچین تاپیکی برای بابام زدم که کلی اذیتمون کرده و تو خونه حبسم کرده و زندگی و جوونیمو ...

ببخشیدا ولی پدرتوام یروزی همچین شوهری بوده هرکیم از این حرفا زده سرش میادمیفهمه چی بچیه توخودت ناراحت نکن

آره خوبه انشالله اون دنیا من مردی اطرافم ندیدم همه نامرد بودن پدرم که مهم ترین فرد زندگیم بود نامرد ...

مرد خوب همون مردای خدا پرست و مومن و انسانهای پاک خدا بودن که زمان جنگ شهید شدن متاسفانه چیزی از نسلشون تو جامعه الان نمیبینیم

خوشبی یاخوا هایته تلگراما؟

ولا وه خدا فره زبان کردی کردستان بلد نیم 

تلگرام گفتی انگار ن ندارم چطور گلم

لعنت ب متاهلی

خدا برشون داره راحت بشیم ازشون منم الان نزدیکه سه ساله افتادگی مثانه دارم بی اختیاری گرفتم همش توچشمم میکشه موقع رابطه ولی حاضر نیس پول بهم بده برم عمل کنم نامردی هم حدو اندازه ای داره بخدا خیلی افسرده شدم کارهای دیگشم غیرقابل تحمل شده برام کسی پشتم نیس واقعاتنهام وسط این زندگی گوه 

برا همین چیزاس که نمیخوام ازدواج کنم الان یه عده روشنفکر میگن ازدواج خوب خوبه و اینا اما من قبول ندا ...

ای بابا اینم غصه ی امروزمون

فکر مارو نکرری ک میخوای ازدواج نکنی؟؟؟

او در بر و ایام به کام است...

تو هم بهش بی محلی کن، شب خودت رو مفت و راحت در اختیارش نزار، بسکه همه چیز تو بهش دادی چیزی ازش نخواستی پر روش کردی، اون تو رو به آخر خط رسونده تو هم به آخر خط برسونم و بدنت رو مجانی در اختیار آدم پررو و نفهم نزار

یا درست میشه یا به جهنم طلاقت بده

2706