2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حاملم از هر غذایی بدم میاد الان شش ماهمه دوقلو حاملم  همینجا گشنه نشستم کوفتم نمیتونم بخورم  انقد لاغر شدم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

برنج بزار نون و پنیر بخور برو بیسکوییت بخر برو کیک و آبمیوه بخور

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

نون و پنیر

نون و خیار و گوجه

خرما

نون خالی

بلاخره یه چیزی پیدا میشه 

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
من حاملم از هر غذایی بدم میاد الان شش ماهمه دوقلو حاملم همینجا گشنه نشستم کوفتم نمیتونم بخورم انقد ...

وای میگن فقط دو سه ماه اول اینطوریه که

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم  ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃 من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 من یک ایرانی ام که فراموشی نگرفتم وقتی جنگ و تحریم رو دیدم دیگه چرا رسانه های اونها رو باور کنم؟ من یک ایرانی ام که عقل دارم میدونم زاد و ولد سگ ها فصلیه ولی وقتی به سگ ها غذا بدم اونها از جاهای مختلف و حومه شهر میان تو جایی که غذا هست و اینطوری زیاد میشن •_• من یک ایرانی ام که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم😷 امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
وای میگن فقط دو سه ماه اول اینطوریه که

من تا 4 ماهگی آبم میخوردم بالا می‌آوردم بخدا به زور سرم تقویتی زنده بودم  الان که تهوع کم شده  خیلی خیلی بد غذا شدم از بو غذاهایی که خودم درست میکنم بدم میاد مگر اینکه کسی برام درست کنه که اصلا بوش بهم نخوره تا بتونم اون غذا بخورم 🥺🥺🥺🥺🥺🥺

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
من تا 4 ماهگی آبم میخوردم بالا می‌آوردم بخدا به زور سرم تقویتی زنده بودم الان که تهوع کم شده خیلی ...

خیلی سخته من تا ۳ماهگی اینطوری بودم ان شاالله که وضعیتتون بهتر شه عزیزم تو دوران بارداری وزنی اضافه نکردی؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2706