2733
عنوان

چرا تی نی سایت این طوری شده هر چیعنوان میزنی میگه معتبر نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 94 بازدید | 22 پست
اونم حتماً یه دلیلی داره من همیشه سایت نیستم ولی اونم حتماً یه قضیه ای داره

من عاشق ایموجی ها هستم 🥺🥺 چی بگم والا 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از علامت های نگارشی و استیکز نمیشه استفاده کرد خیلیییی عالیییی هر روز بهتر از دیروز مسشع خاکبرسرشششش

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من عاشق ایموجی ها هستم 🥺🥺 چی بگم والا

برگشتیم دوباره به سال قبل ۹۰

اون موقع که وقتی می‌خواستیم از کارکتر و ایموجی استفاده کنیم و امکانش نبود ته جملات می‌نوشتیم ایموجی خنده 

با ایموجی گریه بخون 😐😂

برگشتیم دوباره به سال قبل ۹۰اون موقع که وقتی می‌خواستیم از کارکتر و ایموجی استفاده کنیم و امکانش نبو ...

شتتت🫠

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
برگشتیم دوباره به سال قبل ۹۰اون موقع که وقتی می‌خواستیم از کارکتر و ایموجی استفاده کنیم و امکانش نبو ...

اوج بدبختیه واقعا

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

واااای اره یا با علائم نگارشی😂😂😂

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀