2733
عنوان

پسر هستم حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 5246 بازدید | 360 پست
خواهر مناینجا جا این نیست که تربیت خونوادت رو به مردم نشون بدییه کم رعایت کن

دمت گرم گل گفتی  

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
ممنونمشتری پیدا کنیددرصدی

اوکی پس یک حقوقی هم برای من مشخص کنید برای بازاریابی بلاخره زحمت داره 😁😂

باید نگاهم رو بر‌گردونم و به خودم نگاه کنم، خودمی که چه‌قدر فریاد برای زدن درونش هست و فقط از اون سکوت‌ش رو میشه شنید. من هنوز بلند می‌خندم. هنوز شب‌ها ساعتم رو رو کوک می‌کنم تا فردا تلاش کنم برای اینکه زندگی نکنم. هنوز خودم رو گول می‌زنم که چون نفس می‌کشم پس زنده‌م. و الان که فکر می‌کنم چه‌قدر گاهی زیاد نمی‌تونم بگم که دقیقا چمه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

60من40 شما

نه دیگه برند میخوام بذارم وسط ۵۰ ۵۰

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2706