2733

ابنو بگم من خیلییییییی شکاکم سر آدمایی ک میخوان با من باشن وخیلییی اذیت میکنم و میشم یعنی بعد چندین ماه شاید بتونم ۱۰ درصد اعتماد کنم😑

خلاصه داشتیم تو یه گپ  حوصلم سر رفته بود گفتم یکی بیاد  بازی کنیم

یه پسر اومد جرات حقیقت بازی کنیم خیلی  مودب بود اصنننن بحثو ب جاهای بد نکشید منم باهاش بازی کردم و خندیدیم و هی ویس میدادم  دوبله و..

و تو بازی یکی از سوالا این بود ک عکس باید میدادیم از خودمون عکسمو دید یهو گف  واییی عاشق شدم   :/ من ب شوخی گرفتم و حدیش نگرفتم 

تا ک یهو گف من ازت خوشم اومده میشه با من باشی؟

گفتم من تو رو رفیق میدونستم ک اینجوری باهات بودم و خب من نمیتونم با کسی باشم دیگه دلم میخواد تو رابطع ای باشم ک خیلی جدی باشه و ازدواج باشه و حوصله این رل مل ندارم

گف  خب عاشقت شدم 

گفتم مگه میشه هوسه و..

گف ن ثابت میکنم

گفتم ثابت کن گف ب بابام میگم فقط بهم زمان بده ۳ روزه کارامو راست و ریس کنم بیام شهرتون خواستگاری

گفتم باش گذشت بازم جدیش نگرفتم خندم میگرف

تا ک یهو  گف ب بابام گفتم و.. گفتم چیو ؟ گف خواستگاریو 

گفتم وا😂 بازم خندیدم و جدی نگرفتم 

تا ک یه شب آف شد تا صب منم دنبال بهانه بودم شستمش گذاشتمش کنار و  بهش انگ باهزارتا بودن و پیچوندنم زدم

اونم گف بخدا گوشیم از دستم افتاد تو آب تا یکی جدید گرفتم  دیر شد

بعدش منم گفتم دیگه  بم پیام نده من خر نیستم!

اونم رف منم رفتم تا ک  نزدیک یه سال گذشت....

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم بگم اون زمان اون هی جدی بود من جدیش نمیگرفتم و شکاک و.. در میوردم ک تا الانم اینم

ک یهو بعد  نزدیک یک سال رفتم چک کردم نوتیفامو  یکی  فالوم کرده یک هفته پیش شک کردم خودشه   فالوش کردم باز کرد برام پیجشو دیدم خودشه پشمام ریخت رفتم پی ویش طلبکار ک چطور پیدام کردی و..

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

برگشت گف عجب

یهو پرسید گف عروسی کردی؟  

گفتم ن ولی یه خواستگار داشتم ک فک نکنم دیگه بشه یه جلسه اشو  رفتیم جلسه دومش مونده هیچی نگف منم گفتم شرمنده کردین جواب سوالمو دادین و..

بعد یهو گفتم اوممم...جواب نمیدی  خب ب پشمم نده بای

اونم گف خدافظ و  راسی خوشبخت شی و بلاک کرد

بعد ک باز کرد گفت من خیلی دوست داشتم خیلی بی معرفتی من در جوابش گفتم وا یه جوری میگی انگار بات بودم ولت کردم گف  من بخاطرت خواستم بیام شهرتون ..

و..  گفتم اگه عاشق بودی ک نمیرفتی تو ک ادعا میکردی  راحت دست نمیکشیدی گف  خب تو غرورمو خورد کردی و گفتی دیگه پیام نده و.. 

بعدش گف من هنوزم دوست دارم نتونستم فراموشت کنم

و از  دو روز پیش  رو یه پا وایساده بهم  فرصت بده بیام خواستگاری

خونه خریدم و ماشین اسمم در اومده و.. 

هی میگه کی فکراتو میکنی منم گفتم باید فکرامو کنم

نمیتونم مجازی اعتماد کنم نمیدونم چرا..نظرتون

تحت تاثیر حرف هیچ کسی نباش حتی دلسوزی نکن اول زندگی خودت فقط همین مهمه

من خیلی سخت گیرم تو این مورد  ولی گیر داده   بهم فرصت بده ک  بیام خواستگاری😑

فقط با یه عکس دیدن میخواد بیاد خواستگاری؟چند سالشه؟

همیننننن

۲۰ سالشه ولی از بچگی مستقل بوده چون مامان نداشته

و.. گفتم اگه عاشق بودی ک نمیرفتی تو ک ادعا میکردی راحت دست نمیکشیدی گف خب تو غرورمو خورد کردی و گ ...

عزیزم نمیدونم دقیقش حسش واقعیت یا هوس

اما خب مردا وقتی چیزی رو بدست نمیارن بیشتر می‌خوانش نسبت بهش بیشتر حریص میشن

بازم نمیدونم توکلت ب خدا باشه از خدا بخواه بهترین تصمیمو بتونی بگیری و  بهترین هارو برات رقم بزنه

جان منی❤️
عزیزم نمیدونم دقیقش حسش واقعیت یا هوساما خب مردا وقتی چیزی رو بدست نمیارن بیشتر می‌خوانش نسبت بهش بی ...

دقیقا من اصنننن وا ندادم خیلی تلاش کرد وا ندادم بهش

جدیش نگرفتم 

خودمم ازدواجمو ب خدا سپردم ولی اخه اون شهر دیگه من شهر دیگه هیچ  زیاد نمیشناسمش  هی ب چیزای منفی فک میکنم میگم نکنه خلافکاری باشن چیزی بخوان تیغ بزنن یا  میخواد با من ازدواج کنه بدبختم کنه:/

دقیقا من اصنننن وا ندادم خیلی تلاش کرد وا ندادم بهشجدیش نگرفتم خودمم ازدواجمو ب خدا سپردم ولی اخه او ...

بهترین کار احتیاطه

نمیدونم اما من خودم خس خوبی ب این موضوع ندارم من بودم قبول نمی‌کردم 

جان منی❤️
بهترین کار احتیاطهنمیدونم اما من خودم خس خوبی ب این موضوع ندارم من بودم قبول نمی‌کردم

منم حس خوب ندارم میترسم

بهترین کار احتیاطهنمیدونم اما من خودم خس خوبی ب این موضوع ندارم من بودم قبول نمی‌کردم

ولی در کل اصرارش برای جدی بودن منو دو دل میکنه ک شاید واقعا دوست داره:/! ولی بازم ب خودم این اجازه رو نمیدم ک این فکرو کنم و ب خودم میگم احمقانه سا ک این فکرو کنم

2706