2733
عنوان

بیایین فکری کمکم کنین این پسره با عقلم جور در نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 56 پست

عزیزم آدم عاقل همچین افرادی رو بلاک میکنه !

نه که بشینه باهاشون چت کنه و براشون عکس بفرسته و ...

هر چی پسره بهت گفته رو باور کردی !

اعم از اینکه بیست سالشه و مادرشو از دست داده و فردی مستقله و تهران زندگی میکنه و ...!

و مـــهم تر از همه اینکه میخواد بیاد خواااااستگاری !

نشستی همهٔ اینا رو باور کردی و الان دو دلی که به این پسره فرصت بدی یا نه !!

بعد میگی من تیر ماهی مغرورم !!

من باج به شغال نمیدم !!

من ضربه خوردم و قلبم از سنگ شده و احساسات پسرا رو باور نمیکنم و فلان !!

دختر عاقل !!!!

آدم عاقل مگه تو مجازی به پــسر جماعت فرصت جولان دادن میده ؟

کدوم پسری میاد همسر آینده و مادر بچه‌هاشو از فضای مجازی انتخاب کنه ؟

مگه غیر اینه که ته تهش بعد اینکه کلی عکس و فیلم نــود ازت گرفتن و کلی باهات ***چت کردن کردن میگن ما تفاهم نداریم و خدافظ !!

منظقشونم اینه که معلوم نیست این کارا رو با چـــند نفررررر انجام دادی ! 

حالا بشین فکر کن ببین همچین مسائلی اصلا ارزش فکر کردن داره یا نه !! چه برسه به تاپیک زدن و نظر سنجی !!

تو رو خدا اینقد ارزش خودتونو برا این پسرا پایین نیارید و خودتونو پیش بقیه کوچیک نکنید !!

من سرسری یه نگا به تاپیکای قبلتم انداختم دیدم در عرض کمتر از دو هفته برا چهار پنج تا پسر تاپیک زدی !

چه خبره ؟ ولشون کن!

محل درج امضای کاربر : زهره هستم 🌝 ,, یک عدد اقتصاد دان مملکت [🌏💰📊 ، 📋📚] ... دارای سابقهٔ دو ترم تحصیل در دانشگاه " روزانهٔ " غرب کشور !!! 💅🏻🌝 ممنون میشم اگر منو زهره صدا نکنید و فقط لفظ 'خانم اقتصاد دان' رو به کار ببرید ! چرا که ما داریم اینجا زّحّـمّتّ میکشیم 🙎🏻‍♀️ پس از این به بعد : نگو زهره ❌ بگو خانومِ اقتصاد دان ✅ بگو بـبر اقتصادی منطقه ✅ 
عزیزم آدم عاقل همچین افرادی رو بلاک میکنه !نه که بشینه باهاشون چت کنه و براشون عکس بفرسته و ...هر چی ...

😂😂آروم باش عزیزم

کی گفته این کارارو کردم و تا تهش رفتم؟

مگه گفتم باهاش زیاد چت کردم؟

من برا سرگرمی رفیق عادی باهاش شدم!! 

عکس رو موقع بازی فرستادم اونم یه بار برای یه سوال اونم عکسشو داد تو بازی عای رفبق بودیم! مگه گفتم مال الانه گفتم یه ساله پیگیرمه!! 

باورش نکردم ! گفتم شاید من دارم اشتباه میکنم ک باور نمیکنم از مردم نظز سنجی کردم

بعدشم من ب غیر از خواستگارم و اکسم چ تاپیک دیگه ای در مورد بقیه پسرا داشتم؟؟؟

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم آدم عاقل همچین افرادی رو بلاک میکنه !نه که بشینه باهاشون چت کنه و براشون عکس بفرسته و ...هر چی ...

این حرفا رو دوستانه زدم چون فکر کردم که هم سن باشیم 

برداشت دیگه‌ایی نداشته باش ❤️🫂

محل درج امضای کاربر : زهره هستم 🌝 ,, یک عدد اقتصاد دان مملکت [🌏💰📊 ، 📋📚] ... دارای سابقهٔ دو ترم تحصیل در دانشگاه " روزانهٔ " غرب کشور !!! 💅🏻🌝 ممنون میشم اگر منو زهره صدا نکنید و فقط لفظ 'خانم اقتصاد دان' رو به کار ببرید ! چرا که ما داریم اینجا زّحّـمّتّ میکشیم 🙎🏻‍♀️ پس از این به بعد : نگو زهره ❌ بگو خانومِ اقتصاد دان ✅ بگو بـبر اقتصادی منطقه ✅ 
این حرفا رو دوستانه زدم چون فکر کردم که هم سن باشیم برداشت دیگه‌ایی نداشته باش ❤️🫂

ن مشکلی نداشتم ولی عجیب بود برام همه چیو اشتباه متوجه شدی

من ک  گفتم بهش رو ندادم یکساله پیگیره    گفتم ک باورش ندارم و نمیتونم جدیش بگیرم سرگرمیه برام 

یعدشم من نگفتم ک ضربه خوردم و یه تیر ماهی مغرورم!

اینارو ازم پیمرسیدن جواب دادم گرچه ک واقعا ضربه خوردم و شما هیچ از اتفاقاتی ک گذروندم نمیدونین

و کلا انگار حرفاتون از جای دیگه بلند شده بوده

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
😂😂آروم باش عزیزمکی گفته این کارارو کردم و تا تهش رفتم؟مگه گفتم باهاش زیاد چت کردم؟من برا سرگرمی رف ...

حرف منم همین بود که تو وسیله ایی برا سرگرمی و بازی کردن دیگران نیستی ❤️

اما اگه خودت با این قضیه مشکلی نداری دیگه به من ربطی نداره 

از یه طرف میگی مگه زیاد باهاش چت کردم ؟

از یه طرف میگی یه ساله پیگیرمه ! 

از یه طرف میگی من بهش بها نمیدم .

از یه طرف تو این یه سال نزدی بلاکش کنی !

خب با این حساب موفق باشی گُل !!!

حرف منم همین بود که تو وسیله ایی برا سرگرمی و بازی کردن دیگران نیستی ❤️اما اگه خودت با این قضیه مشکل ...

برای من بلاک کردنش برام این بود ک بهش نشون میداد برام مهمه.

برعکس من ن جوابش دادم ن سین زدم تو این یه سال

و تازگیا جوابشو دادم

حرفات از یه نصیحت فراتر بود و شما منو  ب یه دختری ک زود پا میده یا دم دستی  و.. هست خطاب کردین و جالبه  میگی پسرارو ول کن ب این فک نمیکنی ک شاید خودشون اینقدر افتادن پشت سرم و من شاید از چندینننن نفر فقط قضیه ی یکی دو تارو ک برام  دردسر شده رو اینجا گفتم و بقیه رو خودم حل کردم !😂

من خوب خودمو دوست دارم و قدر خودمو میدونم و بلدم چطور رفتار کنم و شاید تو تاپیکام   جزئیاتو نگفنم و فقط میخواستم سوال ذهنیم حل شه ب هر حال ممنون  ولی  این حرفاتون ک ب ظاهر نصیحته نیاز نبود خودم بلدم چطور رفتار کنم

اگه هم تاپیکام اذیتتون میکنه دنبال نکنین 

ممنون روز خوش!

برای من بلاک کردنش برام این بود ک بهش نشون میداد برام مهمه. برعکس من ن جوابش دادم ن سین زدم تو این ی ...

ما میشناسیم همو؟ یا جایی هم کلام شدیم تا حالا؟ 

اینکه مدام میگید حرفات به ظاهر نصیحته، حرفات از یه جا دیگه بلند شده و... حقیقتا خیلی عجیبه! 

من اومدم دربارهٔ چیزی که دوبار خودتون براش تاپیک زدین و از کاربرا خواهش کردین که نظرشونو بگن، نظرمو گفتم!!!

یه جوری رفتار میکنید انگار من و چند نفر دیگه یه لانهٔ جاسوسی داریم و الان یه نفرمون اومده جلو دستتون بندازه!!!

من مگه خصومت شخصی دارم با شما ؟ 

حالتون خوبه ؟

اومدین نظر بقیه رو پرسیدین و منم نظرمو گفتم! 

گفتم اینقدر خودتو مچل دست این پسرا نکن! 

تایمتو بذار رو درست و روتین پوستیت !!! 👩🏻‍🦯

چون اونا بر عکس شما اینقدر به راحتی دلشونو نمیبازن! 

میگن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو زده به خوابو نه! حکایت شماست که میگی بلاک نمیکنم مبادا فکر کنه برام مهم بود بلاکش کردم! از اون طرف بعد یکسال پا میشی میری پی ویش میگی عــه فلانی توئی؟ من هنوز تو رو یادمه! 

من دنبال کنندهٔ تاپیکاتون نیستم عزیزم😂👌🏻

این تاپیکتون به روز شده بود، یه سریم به قبلیا زدم و حساب کار دستم اومد😂👌🏻

مزاحمتون نمیشم گلم ❤️

سلام گرم ما رو برسونید به اون هـمه پسرایی که فکر میکنید افتادن پشت سرتون و بشون بگید اینقدر موجبات مکدر شدن خاطر شریف این دختر گل ما رو فراهم نکنن.🫂❤️

روز خوش .

منظورش همین ادرس دادن بوده ک بیادولی کلا منم این فکرو میکنمولی خواستگارام ک فک میکنم و طرز سنتی بود ...

این که از روی عکس یکی عاشق بشه رو میشه یجوری درکش کرد

ولی این که صرفا از روی عکس بخواد آدرس بگیره و بیاد خواستگاری رو نمیشه درک کرد که تمام معیار ها یک آدم بخواد ظاهر باشه 

این آدم به درد نمیخوره 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
ما میشناسیم همو؟ یا جایی هم کلام شدیم تا حالا؟ اینکه مدام میگید حرفات به ظاهر نصیحته، حرفات از یه جا ...

ن عزیز!

منظورم از این حرفام اینه ک از جای دیگه اعصابتون خورده  

از لحنتون خوشم نیومده بود

ب هر حال ممنون شب خوش

این که از روی عکس یکی عاشق بشه رو میشه یجوری درکش کردولی این که صرفا از روی عکس بخواد آدرس بگیره و ب ...

والا من دوتاشو نمیتونم درک کنم حقیقتا!😂

والا من دوتاشو نمیتونم درک کنم حقیقتا!😂

حالا یه کوچولو بیا حالت اول رو درک کن 😂

دومی رو آدم خودش رو به خریت هم بزنه به عقیده من نمیشه درک کرد 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
حالا یه کوچولو بیا حالت اول رو درک کن 😂دومی رو آدم خودش رو به خریت هم بزنه به عقیده من نمیشه درک کر ...

کلا دوتاشو نمیتونممم درک کنم و دست خودم نیس😅😂

کوچیک تر از اینارو نمیتونم در این مورد خودمو بزنم  ب خریت