2733

قبلا یه خاستگار داشتم جلسه دوم رفتیم بیرون کلی از چهرم ایراد گرفت عمل کن بوتاکس کن و فلان... بعدش مامانش زنگ زد گفت دخترتون عصبیه ما نمیخوایم 

خدا میدونه بدترین حرفا رو از خانوادم شنیدم که معلوم نیس به پسره چی گفتی خاک تو سرت عرضه نداری پسره فهمید تو خلی وووو کلی حرف دیگه که من ۲ سال افسرده شدم مثل مرده ها میرفتم سرکار و برمیگشتم 

از اون به بعد هرخاستگاری اومد رد کردم 

حالا دباره یه خاستگار پیدا شده من نمیخوام و مامانم دوباره حرف بارم کرد 

که عرضه نداری شوهر کنی فلانی سه بار شوهر کرده موندی تو خونه من مگه کلفتتم  

با اینکه سرکار میرم و جلو چشمش زیاد نباشم الانم گیر داده شغلتو عوض کن خجالت میکشم بگم دخترم فروشندس

هعی💔😣خونه ماهم همینه

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نکنه دختر تو خونه بمونه ینی دهنت سرویسه 

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
من اصلا آمادگی ازدواج ندارم یعنی همینجوری از زندگیم راضیم

خب جلو خونوادت وایسا و قبول نکن مجبوری تحمل کنی و اینکه زیاد اهمیت نده 

برای حل شدن مشکلم دعا میکنید... 🧡
اگ شرایطش خوبه و خودتم میخای قبول کن خب خودم راحت میشی

آخه خب باید یه علاقه باشه ..من مثل دخترای فامیل نمیتونم به ازدواج فکر کنم فعلا ... تو فامیل ماهم هرکی ازدواج کنه و بچه دار شه خوشبخته

تو خونه قرار نزار یه قرار دو نفره تو کافه بزار باهاش اشنا شو اگر خوشت نیومد دیگه پاش به خونه کشیده ن ...

اون خاستگارمم تو کافه بودیم راستش از اون به بعد دیگه میترسم

عزیزم چرا بقیه خواستگارات رو رد کردی یکی که شرایط خوبی داره یه مدت با هم باشید اگه ازش خوشت اومد و پ ...

افسردگی داشتم و حالم خیلی بد بود شرایطشو نداشتم الانم میترسم همون اتفاق برام بیدفته