2733
عنوان

نوزاد چهل روزه لطفاً کمک

115 بازدید | 21 پست

پسرم 40 روزش هست همش میخواد بخوابه 

یعنی تا بیدار میشه انگار تحمل بیدار موندن ندارع سریع میخواد دوباره بخوابینمش یکم نگران شدم چرا اینجوریه در کل می‌دونم که روزی18ساعت به خواب نیاز دارن اما این اصلا نمیتونه بیدار بمونه تا بیدار میشه شروع می‌کنه نق زدن و گریه کردن تا بخوابه چرایعنی  کولیک هم داره رفلاکس هم داره 

غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واای طبیعیه پسر من یک دقیقه نمیخوابید همش جیق خداروشکر کن بچت ارومه بگیر باهاش بخواب من سه ماه اول از پا دراومدم جمع خوابم شبانه روز سه ساعت نبود رو هم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
نوزادمنم همش خواب بودومثل شمانگران بودم الان چهارماهش هست وخواب نرمال شده

واقعا ممنونم 

اگه شیر کافی میخوره عیبی نداره گلم یبارم به دکتر بگو از نگرانی دربیای

بله وزن و قد دور سرش هم همش میبرم دکتر میگه عالیه شیر هم خوب میخوره 

خوبه حداقل می‌خوابه تو خواب راحتی،پسر من کولیک و رفلاکس داشت همش گریه میکرد،نهایت خوابش هم تو روز ۱۰ ...

اینم کولیک داره داروهاش میدم می‌خوابه 

بله وزن و قد دور سرش هم همش میبرم دکتر میگه عالیه شیر هم خوب میخوره

خداروشکر پس نگران نباش 

بچت ماشالله بچه ی آرومی هست 

انشالله خدا حفظش کنه برات

خدایا بابت همه نعمت ها شکرت 🙏
2706