2733

والا ی سوال داشتم از یکی 

ی متن طولانی فرستاده خداشاهذه ۵۰ درصد کلماتش انگلیسی هست من اصلا نمیدونم چی میگ .مگ زبون خودمون چشه ک واس کلا انگلیسی ب کار میبرن واس یخ نوشته ایس 

واس داغ نوشته هات  ک اینها معمولی ترینشه .

و صدتا کلمات دیگ ک من نمیفهمم چی میگ هی گوگل ذارم سرچ میکنم  نوشته رد فلگ .. خب اینو دیگ از کجا اوردی ی گوگل کردم دیدم اوهی خیلی ها دارن از این کلمه استفاده میکنن این مسخره بازی ها چیه .

هنوز با فینگیلیش نوشتم کنار نیمدم ک اینم اضاف شد 

به نظرم اینستا خیلی دخیله

🔴 از این به بعد بجای کلمه بیماری های “مادر زادی” از کلمه “بدو تولد” استفاده کن 🔴  تو سیستم وزارت بهداشت و آموزش هم داره این کلمه اصلاح میشه و بخشنامه اومده  که واژه مادر حذف بشه چون در خیلی از این بیماریها مادر نقشی نداره ولی همیشه بار منفی و حس سرزنش گر روی مادر میمونه بابت این موضوع. شما هم از امروز شروع کنید تمرین کنید دیگه از این کلمه استفاده نکنید اگر هم جایی شنیدید اصلاحش کنید تا به مرور از جامعه حذف بشه🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس