2733
عنوان

برای پسر داداشم خیلی خوشحالممم😍

1397 بازدید | 33 پست

8سالشه .خیلی دلش داداش یا ابجی میخواست 

داداشم اما راضی نبود دیگ بچه بیارن.میخواست تک فرزندی باشه.بعد الان زن داداشم بارداره دو قلو 😍🤍پسر داداشم از تنهایی درمیاد 

اخه چن روز پیش ب پسر عموم میگفت شب پیشم بخواب من تنهام ابجی داداش ندارم 🥲دلم گرفته بود براش.الان خیلی خوشحالم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ب سلامتی عزیزم 

خوش باشین همیشه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶
به زنداداشتم بعدا کمک کنید دوقلو خیلی سخته

گفتم یکیش خودم بزرگ میکنم 😂

ابجیمم میگ یکی دیگشم من 😂شماهم برین برا خودتون بچه بیارین باز 😂😂

همون پسرداداشمم ک 8سالشه کلا تو بغل خودمون بزرگ شد.چون نوه اول بود شبایی ک دلدرد داشت تا صب بغلم بود تو خونمون

گفتم یکیش خودم بزرگ میکنم 😂ابجیمم میگ یکی دیگشم من 😂شماهم برین برا خودتون بچه بیارین باز 😂😂همون ...

خوبه پس 

خدا برای هم حفظتون کنه ..انشالله خوش قدم باشن دوقلوها

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

بچه داداش من میگه. وییییی مامان نی نی نیاری ها من از نی نی بدم میاد😂😂😂😂۴سالش شده تازه

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2706