2733
عنوان

خانواده همسرم باهام قهر کردن

242 بازدید | 14 پست

توی تایپیک قبلی توضیح دادم ک چی شده من نه بی احترامی کردم نه دعوایی راه انداختم ب مادرشوهررو جاری زنگ میزنم جواب منو نمیدن ما تو دوران عقد هستیم اعصابم خیلی خرده از این رفتارها متنفرم باید چکار کنم ب نظرتون 

استرس بدی میگیرم میترسم جدامون کننن

چرا زنگ میزنی دقیقا؟؟؟؟ ولشون کن بابا

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی برام مهم نباشه میترسم چیزی نشه اخه من کاری نکردم

نه وقتی کاری نکردی اصلا برات مهم نباشه 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
یعنی برام مهم نباشه میترسم چیزی نشه اخه من کاری نکردم

اصلا برات مهم نباشه 

چی میشه ؟؟؟؟ 

هیچی ...

اگه قرار باشه شوهرت بخاطر اونا قید تو رو بزنه ، پس بذار تا نرفتی زیر ی سقف ، مشخص بشه همه چیز 

بیکاریا 

محل سگ نزار بهشون بزار یاد بگیرن آدم باشن روزای اول خیلی برای منم کرم میریختن منم هیچی نمی گفتم تا اینک شوهرم جلوشون دراومد کف بخواین اذیت کنین کلا قید منو بزنین فک‌کنین پسر ندارین بعد اون جلوم موش شدن

خیلی داری اشتباه می‌کنی از من گفتن بود ‌...

خانواده شوهر همینجوری نزده می‌رقصن فک‌کنن بخوای منتشون هم بکشی ۸ماهه با خواهر شوهرم قهرم میبینمش حتی سلامم بهش نمی‌دم حالا دیروز اون اومده بود موس موس میکرد جلوم یعنی بخای شل بگیری باختی

خانواده شوهر همینجوری نزده می‌رقصن فک‌کنن بخوای منتشون هم بکشی ۸ماهه با خواهر شوهرم قهرم میبینمش حتی ...

دقیقااااااا بخدا ...

بزرگترین اشتباه تواضع و کوتاه اومدن جلو خانواده شوهر هست 

یعنی راحت روت سوار میشن 

2706