2733

چطور کنار میاید باهاشون؟اذیتتون نمیکنن؟من واقعا زده شدم‌از فامیل من باهاشون کاری ندارم اونا طورین که فکر میکنن همه باید مثل خودشون باشن...با همه مشکل دارن فامیل نزدیکم هستن نمیشه قطع ارتباط کرد

خب شما به اعتقاداشون احترام بزارید و جاهایی که خودشون زیاد پوششون حجابیه و اینا شاید انتظار دارن یکم رعایت کنی یا با احترام جوابشونو بده که خودشونم به عقایدت احترام بزارن

سخت است بخندی دلت غم زده باشدهر گوشه ای از پیرهنت نم زده باشدسخت است به اجبار به جمعی بنشینی                    وقتی دلت از عالم و آدم زده باشد
خب شما به اعتقاداشون احترام بزارید و جاهایی که خودشون زیاد پوششون حجابیه و اینا شاید انتظار دارن یکم ...

آخه تو این دوره واقعا عجیبه هیچ خانواده ای مثل اینا نیست شور چیزیو دراوردن بده با خوب یا بد بودنشون کاری ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه تو این دوره واقعا عجیبه هیچ خانواده ای مثل اینا نیست شور چیزیو دراوردن بده با خوب یا بد بودنشون ...

یه موردو میگی عزیزم؟ که بدونم چه شکلین اینجور گفتی😂اخه خودم مذهبیم ولی تعجب کردم

سخت است بخندی دلت غم زده باشدهر گوشه ای از پیرهنت نم زده باشدسخت است به اجبار به جمعی بنشینی                    وقتی دلت از عالم و آدم زده باشد

خانواده ی من همشون چادری و مذهبی هستن... دختر منم نوجوونه میگه چادر سر نمیکنم منم بهش گفتم هر جور راحتی ولی جلف و باز نمیگرده و شالم سرش میکنه... ولی هر وقت میریم خونه ی مامانمینا یا اونا میان خیلی اذیت میشه از بس بهش میگن موهاتو بکن تو چادر سرت کن درست بگرد 😐بخدا دختر من حجابش خوبه ولی اونا انتظار دارن حتی یه تار موش هم بیرون نباشه و گیره روسری بزنه

یه موردو میگی عزیزم؟ که بدونم چه شکلین اینجور گفتی😂اخه خودم مذهبیم ولی تعجب کردم

توخونه تو گرما مثلا مقنعه با چادر سرمیکنن یا عروسیاشون اصلا بزن برقص نیست باید بریم بشینیم همو نگاه کنیم فقط...به شدت یوبسن نمیتونی تصور کنی...فکر نکنم شما به این شدت باشین

خانواده ی من همشون چادری و مذهبی هستن... دختر منم نوجوونه میگه چادر سر نمیکنم منم بهش گفتم هر جور را ...

منم همین وضعیتم،چپ چپ نگاه میکنن کلا رفتارشون بده باهام منم حجابم بد نیست یذره فقط موهام بیرونه... ولی اینا انقدر بسته ان آدم حس میکنه لخته پیششون

منم همین وضعیتم،چپ چپ نگاه میکنن کلا رفتارشون بده باهام منم حجابم بد نیست یذره فقط موهام بیرونه... و ...

خیلی بده اینجوری.... من خودم حق رو به دخترم میدم با اینکه خودمم چادریم 

توخونه تو گرما مثلا مقنعه با چادر سرمیکنن یا عروسیاشون اصلا بزن برقص نیست باید بریم بشینیم همو نگاه ...

تو خونه که حتی نامحرم هم نیس؟😶

عروسیا هم اعتقادشون اینطوره که دی٪جی و قنا حرامه ولی خب ما زیاد همچین چیزی نیس فوقش خیلی فامیلا بخوان مذهبی باشن ملودی میزارن میرقصن میکاپ و اینا .....

خونواده ات هم اینجورن؟ اگ اینطور نیست زیاد خودتو درگیر نکن 

تو خونه که حتی نامحرم هم نیس؟😶عروسیا هم اعتقادشون اینطوره که دی٪جی و قنا حرامه ولی خب ما زیاد همچین ...

نه من مادرخودم چادریه ولی میگه اینا دیگه شورشو دراوردن...همه کاراشون ظاهرسازیه

نه من مادرخودم چادریه ولی میگه اینا دیگه شورشو دراوردن...همه کاراشون ظاهرسازیه

چی بگم واقن من که خودم بخوابم بگم تو خونه که ازادم استین کوتاه و اینا بیرونم روسری یا شال فیکسش میکنم با عبا جده عبا هم طوریه که اگ هوا گرمه من استین کوتاه میپوشم روش عبا مثلا اون روز یه لانگ پوشیده بودم روسریمو پوشیدم یه عبا روش رفتم بازار خیلی هوا گرمه خو😂😂